Doogee DK 10

Spoločnosť Doogee využila veľtrh MWC 2024 na predstavenie úplne nového segmentu ohybných telefónov, novej prémiovej série odolných telefónov a novej vlajkovej lode v oblasti tabletov. Všetky novinky prídu na trh počas tohto roku.

Návštevníci stánku spoločnosti Doogee na tohtoročnom ročníku veľtrhu MWC v Barcelone sa mohli na vlastné oči zoznámiť s nadchádzajúcimi novinkami, s ktorými Doogee expanduje do nového segmentu ohybných telefónov, posúva sa do vyššej triedy tabletov a predovšetkým nastavuje novú latku vo svojom tradičnom segmente odolných zariadení.

smartfón Doogee DK 10

Doogee DK 10

Predtým platilo, že odolné zariadenia kládli dôraz predovšetkým na svoju húževnatosť. Ostatné aspekty, ako je dizajn alebo hardvérová výbava, zostávali skôr bokom. Vývoj v poslednej dobe ale jednoznačne smeruje k vyššiemu užívateľskému pohodliu a výkonu. Nová rada Doogee DK, predstavovaná modelom DK 10, je stelesnením tohto trendu a svojim užívateľom ponúkne perfektný zážitok bez kompromisov.

Samozrejmosťou je extrémna odolnosť podľa štandardov IP68, IP69K a MIL-STD-810H, ktorá garantuje, že si DK 10 poradí s prachom, dlhodobým ponorením do vody i nárazmi a pádmi. Kryt s protisklzovou úpravou nezaprie pevné vlastnosti telefónu, avšak opúšťa obvyklú zavalitosť odolných zariadení a prináša hladšie krivky a atraktívnu povrchovú úpravu chrbta, ktorému dominuje kruhová sústava objektívov hlavného fotoaparátu.

smartfón Doogee DK 10

Samotná fotografická výbava DK 10 ide vysoko nad bežný rámec odolných zariadení a ponúka hneď štyri fotoaparáty vyvinuté v spolupráci so spoločnosťou Morpho – 50Mpx hlavný objektív, 50Mpx ultraširoký a makro objektív, 64Mpx snímač na nočné videnie a 16Mpx teleobjektív so štvornásobným optickým zoomom. Spoločne so softvérovou výbavou a širokou paletou fotografických módov tak vzniká výbava na robenie skvelých snímok v akýchkoľvek poveternostných i svetelných podmienkach.

I zvyšok výbavy DK 10 prináša maximálny výkon a pohodlie pre užívateľa. Novinka ponúkne napríklad 6,67“ AMOLED displej s jemným rozlíšením 1080 x 2400 a 120Hz obnovovacou frekvenciou, 5150mAh batériou s bleskovým 120W nabíjaním, osemjadrový 3,1GHz procesor Dimensity 8020, až 32 GB RAM, 512GB vnútorné úložisko s možnosťou rozšírenia až o 2TB pamäťovú kartu, 50Mpx selfie kameru alebo podporu 5G a Wi-Fi 6.

Doogee

Doogee Flip X

Nový Flix X je predstaviteľom expanzie spoločnosti Doogee do atraktívneho segmentu ohybných telefónov. Nové cenovo dostupné „véčko“ ponúkne tenké skladacie telo s hlavným 6,9“ AMOLED displejom, samozrejme podporeným sekundárnym displejom na chrbte na ovládanie v zloženom stave. Výbava ďalej zahŕňa 50Mpx fotoaparát s 5Mpx makro kamerou, 12GB operačnú pamäť a 256GB úložisko s možnosťou rozšírenia o pamäťovú kartu.

Doogee T30 Max

Prémiový T30 Max sa stane novou vlajkovou loďou tabletového portfólia spoločnosti Doogee. Svojim  užívateľom ponúkne 12,4“ displej s jemným rozlíšením 2560 x 1600 px a tenké 7,9mm telo skrývajúce osemjadrový procesor, až 20 GB RAM, 512GB úložisko s možnosťou rozšírenia až o 2TB pamäťovú kartu, veľkú 10800mAh batériu, 50Mpx fotoaparát a 20Mpx prednú kameru, štvoricu stereo reproduktorov alebo dokovacie rozhranie pre magnetickú klávesnicu.

Doogee

ZDIEĽAŤ