Špeciálna turbínka v nových vysávačoch Samsung Anti Tangle Cyclone zabezpečí, že sa povysávané vlasy nezamotajú vo filtri a nehrozí tak žiadny fyzický kontakt s nečistotami pri ich vysýpaní.

Bratislava, 29. júna 2016 – Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak predstavuje dva nové vysávače z najnovšieho radu Samsung Anti Tangle Cyclone – dvojkomorové cyklónové vysávače s turbínkou, ktorá je umiestnená v nádobe na nečistoty. Vysávače sú navyše vhodné aj do domácností alergikov. Ide o prvé vysávače, ktoré využívajú turbínu na kvalitnejšiu separáciu nečistôt.

„Naše najnovšie Samsung Anti Tangle Cyclone vysávače sú ideálnou voľbou pre všetky domácnosti. Vďaka kompaktnému tvaru, nízkej hmotnosti, technológii odstreďovania nečistôt s turbínkou a ďalším inováciám si určite nájdu spokojných zákazníkov. Navyše majú certifikáty potvrdzujúce ich vhodnosť pre alergikov,“ uviedol Tomáš Brida, produktový manažér pre malé domáce spotrebiče v spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Špeciálna patentovaná turbínka zabezpečí, že povysávané vlasy sa nezamotávajú na filtri a čistenie nádoby na odpad je tak jednoduchšie ako v minulosti. Nádobu s povysávanými nečistotami stačí jednoducho vybrať z tela vysávača a vysypať bez nutnosti vystrihávania zamotaných chlpov a vlasov. Zároveň sa tak minimalizuje akýkoľvek kontakt s nečistotami, ako tomu bolo v minulosti. Turbínka zároveň zabezpečuje konštantný sací výkon po dlhší čas prevádzky bez potreby neustáleho vysýpania nečistôt z nádoby o veľkosti 2,0 l. Jej implementovaním sa zároveň zvýšil aj sací výkon až na 220 W. Nízka hlučnosť dosahuje intenzitu len 78 dB.

Zmenou prešla aj nová sacia hubica s prepínaním na tvrdé a kobercové povrchy s rotačnou kefou Tangle Free Tool. Vďaka oddelenej štruktúre prúdenia vzduchu neprichádza vrtuľa vytvárajúca podtlak do kontaktu s nečistotami a končia bez prekážok v nádobe na odpad. K vysávaču sa dodáva tiež sacie príslušenstvo 3v1 – hubica do škár, na prach a na čalúnenie.

Model VC07K51G0HG/GE navyše disponuje elektronickou signalizáciou naplnenia nádoby na nečistoty a bezdrôtovým diaľkovým ovládaním na rukoväti.

Súčasťou nových vysávačov sú aj umývateľný filter a mikrofilter. Zároveň sú vhodné pre alergikov, čo potvrdzujú aj certifikáty BAF a SLG.

Nové vysávače Samsung Anti Tangle Cyclone s turbínkou patria do energetickej triedy A a vyznačujú sa účinnosťou čistenia koberca C, tvrdých povrchov A a emisií prachu A.

Model VC07K51E0VB/GE bude v predaji koncom júna v sieťach Nay, Euronics TPD a Samsung Galériách za odporúčanú cenu 249 € s DPH, model VC07K51G0HG/GE bude v predaji koncom júna v sieťach Datart, Elektro world a Alza za odporúčanú cenu 289 € s DPH.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here