OPPO A98 5G

Rýchlosť nabíjania pri smartfóne OPPO A98 5G, z ktorej sa Vám zatočí hlava. Telefón rýchlo nabijete na 50% za 18 minút, čo je čas potrebný na prestávku na kávu. A 44 minút Vám stačí na to, aby ste telefón nabili na plno a mohli vyraziť von, pripravení na hodiny telefonovania, práce či zábavy.
Táto veľká, robustná batéria Vás bude poháňať počas celého dňa, nech už to vyzerá akokoľvek. Môžete si písať, telefonovať, streamovať alebo sa hrať – kapacita 5000 mAh znamená, že telefón Vám bude k dispozícii od ranného nabitia až do noci.

OPPO A98 5G

Základné technické parametre

8 GB pamäte RAM a softvér Smart RAM Expansion okamžite uvoľnia dodatočný výpočtový výkon, aby ste dosiahli mimoriadne plynulý zážitok pri multitaskingu medzi aplikáciami a hrami v telefóne.

  • 256 GB veľká pamäť ROM
  • až 16 GB RAM  (vrátane 8 GB rozšírenej pamäte RAM)
  • až 1 TB úložného priestoru navyše

Procesor Snapdragon™ 5G SoC by Qualcomm®

Snapdragon™ 5G SoC by Qualcomm® Zrýchlite svoje aplikácie v okamihu, ale bez toho, aby ste míňali energiu. Pokročilá technológia nízkej spotreby so 6nm procesom zaručuje nižšiu spotrebu energie, nech už telefón používate akokoľvek.

OPPO Glow Design prináša telefónu novú žiarivú galaxiu, ktorá vzbudzuje obdiv a priťahuje pozornosť. Hladký trblietavý povrch nie je len pre pohľad, ale odolá aj odtlačkom prstov, škrabancom a opotrebovaniu. 3D zakrivený zadný kryt Vám padne do ruky ako uliaty, aby ste ho mohli pohodlne a isto uchopiť.

OPPO A98 5G

Displej s 120 Hz ultra vysoká obnovovacia frekvencia. Taký plynulý!

Ultra vysoká obnovovacia frekvencia 120 Hz znamená, že Vaša obrazovka vykonáva bleskové pohyby, takže to, čo vidíte, vyzerá jednoducho hladko a úžasne. Zachováva si však chladnú hlavu vďaka 6 – stupňovej adaptívnej obnovovacej frekvencii pre nízku spotrebu energie a maximálny vizuálny efekt.

smartfón OPPO A98 5G

1 Ultra – Clear Imaging System

Jeden telefón so štyrmi fotoaparátmi sa rovná úžasným fotografiám so zaručeným WOW efektom. Využite svoju vizuálnu kreativitu, ponorte sa do mikrosveta alebo si zväčšite obraz.

mobilný telefón OPPO A98 5G

ZDIEĽAŤ