Trust_Goiya

Praha 8. 8. 2018 – Spoločnosť Trust, výrobca širokého spektra príslušenstva pre digitálne zariadenia, uvádza ďalšie herné produkty v podobe kresla pre juniorov a dvojice slúchadiel.

Trust Ryon Junior

Trust_Ryon_JuniorHerné kreslo určené pre deti výšky 100-160 cm, respektíve veku 4-12 rokov, ponúka pútavý a funkčný dizajn s dominantnou cieľovou šachovnicou a pevnou ergonomicky tvarovanou chrbtovou opierkou. Pohodlná penová výplň je pokrytá kvalitnou koženkou. Kostru tvorí drevený rám, ktorý v kombinácii s dvojitými kolieskami umiestenými v smeru cípov päťcípej hviezdy poskytuje nosnosť až 80 kg. K dispozícii sú operadlá a výškovo nastaviteľné a sklopné sedadlo.

Trust Ryon Junior je na trhu za odporúčanú koncovú cenu 2999 Kč s DPH v Českej republike a 119,99 Eur s DPH na Slovensku.

Trust Goiya

Trust_GoiyaUniverzálny herný headset je v prevedení ľahkého vzdušného dizajnu. Dva polstrované náušníky nadväzujú nastaviteľnou konštrukciou na hlavový most. Headset disponuje odnímateľným mikrofónom s ovládačom umiestneným na 1 m dlhom kábli zakončenom 4-pólovým jack konektorom na pripojenie k chytrému telefónu, tabletu či konzole. Balenie obsahuje metrovú rozdvojku, ktorá umožňuje pripojenie k počítaču cez dva 3,5 mm výstupy pre slúchadlá a mikrofón.

Trust Goiya je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1199 Kč s DPH v Českej republike a 46,99 Eur s DPH na Slovensku.

Trust Rune

Trust_RuneDizajn headsetu ponúka okrem veľkostného nastavenia taktiež možnosť zloženia náušníkov. Tie boli vybavené pohodlným polstrovaním a podsvietením. Na ľavej mušli sa nachádza flexibilný mikrofón. Pevne pripojený 2 m opletený kábel integruje ovládanie hlasitosti a mikrofónu a ku zdrojovému zariadeniu je možné ho pripojiť 4-pólovým 3,5 mm jack konektorom či cez redukciu dvoma 3,5 mm konektormi zvlášť pre slúchadlá a mikrofón. Napájanie pre funkciu podsvietenia je riešené prostredníctvom portu USB.

Trust Rune je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1299 Kč s DPH v Českej republike a 49,9 Eur s DPH na Slovensku.

Tlačová správa