Novinky OLED+937, OLED+907 a PML9507 ponúkajú vynikajúcu kvalitu obrazu a zvuku

Bratislava, 31. august 2022 – Keďže sa čoskoro začnú vysielať nové série vašich obľúbených seriálov, možno by ste mali zvážiť výmenu starého zaprášeného televízora za novú minimalistickú plochú obrazovku, ako stvorenú na sezónu opakovaného sledovania vysielaného obsahu („binge-watchingu“). Philips je tu, aby vám s tým pomohol, s tromi novými prémiovými televízormi z kategórie Ambilight, ktoré budú vďaka vylepšenému ambientnému podsvieteniu doslova hýriť farbami. Nové televízory Philips OLED+937, OLED+907 a PML9507 ponúkajú krištáľovo čistý obraz a zvuk, skvelý výkon (ktorý ocenia aj hráči) a inteligentné funkcie. Všetky tri majú elegantný tenký rám v súlade s filozofiou európskeho dizajnu televízorov Philips. Televízory s rôznymi uhlopriečkami budú k dispozícii od jesene 2022.

Philips OLED+937

OLED+937 pridáva k prémiovému segmentu ďalšie „plus“

Najprémiovejší dizajnový model z radu Ambilight TV ponúka zážitok zo sledovania, ktorý je neporovnateľný so žiadnym iným televízorom. Vďačí za to predovšetkým výnimočnej kvalite obrazu a zvuku. Nový OLED+937 s uhlopriečkou 65’’ zaručuje širšiu škálu farieb aj mimo obrazovky. Televízor je vybavený štvorstranným podsvietením Philips Ambilight Next Generation – LED svetlami, ktoré premietajú farby obrazu na obrazovke na stenu a vytvárajú nádherný efekt a opticky zväčšujú obrazovku.

Zintenzívnený zážitok je ideálny na sledovanie filmov a seriálov plných živých farieb či dokumentov o prírode, a to najmä v kombinácii s integrovaným luxusným soundbarom Bowers&Wilkins potiahnutým elegantnou textíliou Kvadrat Audiomix, ktorý sa postará o pohlcujúce zvukové efekty vypĺňajúce celú miestnosť. Televízor poteší aj hráčov, ktorým ponúkne vynikajúci zážitok vďaka herným funkciám a plynulému výkonu.

K prémiovému dojmu OLED+937 prispieva aj európsky dizajn, ktorý ponúka úplne tenký rám plynulo prechádzajúci do minimalistických kovových hrán. Nový diaľkový ovládač je vyrobený s vysokokvalitnou striebornou povrchovou úpravou potiahnutý kožou Muirhead z udržateľného hospodárstva, ktorá dodáva hebký pocit pri držaní ovládača.

Televízor môže slúžiť doslova ako umelecký kúsok v miestnosti. Nová funkcia šetriča obrazovky, Aurora, kombinuje galériu vopred nahraných obrázkov a videí zobrazených spolu s funkciou Ambilight a vytvára tak atraktívne umelecké predstavenie vo vašej obývačke.

65″ OLED+937 bude na Slovensku v predaji od septembra 2022 za odporúčanú maloobchodnú cenu 3499 eur.

Philips OLED+907

OLED+907 ponúka minimalistickú siluetu

Nový OLED+907 nadväzuje na mimoriadne obľúbený formát pôvodného modelu OLED+903 a výrazne ho vylepšuje diskrétnou integráciou soundbaru Bowers & Wilkins do celkovej siluety televízora, čím vytvára mimoriadne širokú zvukovú scénu s krištáľovo čistými dialógmi. O výnimočnú kvalitu obrazu sa postará kráľovská obrazovka vybavená najnovšími technológiami.

Podsvietenie Ambilight Next Generation a nová funkcia šetriča obrazovky Aurora, prinášajú pohlcujúci trojstranný systém – rovnako ako pri modeli OLED+937. Obrazovka OLED+907 je ideálna na hranie hier, je vybavená lištou s hernými nastaveniami a špeciálnymi režimami, ktoré zintenzívnia váš herný zážitok.

Luxusný európsky dizajn, ktorý je skutočnou pastvou pre oči, zahŕňa minimalistický otočný stojan s povrchovou úpravou v saténovom chróme, zatiaľ čo diskrétny soundbar sa tiahne po celej šírke spodnej časti televízora a je potiahnutý elegantnou látkou Kvadrat Audiomix. Minimalistický kovový rám sa vďaka estetickému, tenkému rámčeku obrazovky teší užšiemu, plynulému prepojeniu s obrazom na obrazovke a zážitkom z Ambilightu – k dispozícii je vo veľkostiach 55“ a 65“.

55″ OLED+907 bude v predaji za odporúčanú maloobchodnú cenu 1999 eur a 65″ OLED+907 bude v predaji za odporúčanú maloobchodnú cenu 2999 eur od septembra 2022.

Philips Model PML9507

Model PML9507 prináša prvotriednu kvalitu a najlepší pomer cena-výkon

Nový MiniLED model PML9507 vytvorí vo vašej obývačke domáce kino prostredníctvom štvorstranného podsvietenia Ambilight Next Generation a novej galérii šetriča obrazovky Aurora, ktorú možno spustiť po skončení sledovania programu. Nový MiniLED televízor ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu a zvuku a je skvelý aj pre herných nadšencov: televízor je vybavený širokou škálou herných funkcií a novým herným panelom na obrazovke, ktorý umožňuje rýchly prístup k nastaveniam obrazu a zvuku počas hrania. Na podčiarknutie zážitku zo zvuku, ktorý naplní miestnosť, je možné televízor pripojiť k bezdrôtovým reproduktorom, ako napríklad Philips Fidelio FS1.

Špičkový vzhľad a pocit z televízora ešte umocňuje európsky dizajn s elegantným kovovým rámom s povrchovou úpravou z chladného kovu. Vzhľad dopĺňajú tmavé antracitové kovové nožičky. Súčasťou modelu PML9507 je aj sofistikovaný a elegantný strieborný diaľkový ovládač zospodu potiahnutý luxusnou kožou Muirhead.

Model PML9507 s uhlopriečkou 55″ bude v predaji od septembra 2022 za odporúčanú maloobchodnú cenu 1499 eur, 65″ PML9507 bude v predaji od novembra 2022.

ZDIEĽAŤ