Peugeot RIFTER

Nový Peugeot RIFTER,  po prvý krát verejnosti predstavený v marci 2018  na Autosalóne v Ženeve, prichádza v týchto dňoch aj na slovenský trh.

Komerčný slogan„ Nový PEUGEOT RIFTER – Deň patrí Vám “  podčiarkuje jeho silnú osobnosť :prémiový štýl,  inovatívnu karoséria stvorenú  pre dobrodružstvá každodenného života.
Nový PEUGEOT RIFTER predstavuje jednak osobnosť  elegantného cestovateľa,  ale aj všestrannosť používania.  Robustný a elegantný štýl, revolučný interiér vybavený PEUGEOT i-Cockpit®-om sľubuje intenzívnu, jedinečnú jazdu za každých okolností.

Jeho túlavá duša sa všade cíti dobre či  v mestskej džungli alebo v prírode.

Je postavený na novej platforme EMP2, ktorá je známa svojimi dynamickými vlastnosťami. V spojení so špecifickým vývojom zadnej časti pre uprednostnenie modularity a zaťaženia, ponúka PEUGEOT RIFTER kombináciu komfortu a jazdných vlastností na takej úrovni, aká v tomto segmente ešte nebola.

Nový Peugeot RIFTER prináša nielen nový, moderný a mimoriadne atraktívny dizajn, ale aj obrovský pokrok v oblasti komfortu a použitých technológií.

Výbavové úrovne a motorizácie nového Peugeot RIFTER

Nový Peugeot RIFTER prichádza v 3 výbavových úrovniach:

–            ACTIVE
–            ALLURE
–            GT LINE

Dostupné budú v štandardnej, ale aj predĺženej verzii LONG (+35 cm). Pri oboch dĺžkach je možnosť výberu 5 alebo 7 miestnej verzie.

Od uvedenia sú dostupné benzínové a naftové motorizácie

– 1.2 PureTech 110k BVM6
– 1.5 BlueHDi verzie s výkonom – 75k BVM5
– 100k BVM5
– 130k BVM6 a EAT8

Ponuku v máji 2019 doplní motorizácia 1.2 PureTech 130k s automatickou prevodovkou EAT8.

Cena nového Peugeot RIFTER začína na 15.990€, v cene je zahrnutá 4 ročná záruka a možnosť 0% leasingu.

vybava_cena_Peugeot RIFTER

Nový PEUGEOT RIFTER si prináša viaceré štylistické ale aj funkčné prvky z SUV: zvýšenú svetlú výšku, väčšie kolesá, veľkorysú ochranu prahov dverí, spodnej časti karosérie, oblúkov kolies a nárazníkov, ale aj predný a zadný kryt podvozku. Tieto atribúty podporujú jeho silnú osobnosť a umožňujú mu poskytovať novú všestrannosť: dynamickú kompaktnosť pre mesto, ale aj silu a výkon na výlety do prírody alebo na dlhé cesty.

Čistý a prepracovaný interiér s PEUGEOT i-Cockpit®

Peugeot RIFTER

Dizajn interiéru nového PEUGEOT RIFTER je na trhu unikátny. Príslušnosť k značke PEUGEOT je okamžite identifikovateľná. PEUGEOT i-Cockpit®  vytvára harmonický a moderný interiér pomocou čistých línií, viditeľných technológií a revolučnej kvality prevedenia. Nový Peugeot RIFTER ponúka stimulujúci a intuitívny zážitok z každej jazdy s podporou nasledujúcich komponentov:

  • Kompaktný volant s dvomi plochými časťami pre lepšie uchopenie a manipuláciu
  • 8-palcová kapacitná dotyková obrazovka v dosahu ruky a v zornom poli
  • Head-up displej, ktorého dizajn je vylepšený chrómovým orámovaním a elegantnými červenými ukazovateľmi. Má farebnú obrazovku pre lepšiu čitateľnosť.

Nový Peugeot RIFTER bude oficiálne predstavený slovenskej verejnosti na Autosalóne v NITRE 11. – 14. 10. 2018.

Tlačová správa