procesorový chladič Cooler Master MasterLiquid ML360 Sub-Zero

Spoločnosť Cooler Master, líder v oblasti dizajnu a výroby počítačových komponentov a periférií, uvádza MasterLiquid ML360 Sub-Zero. Revolučné all-in-one sub ambientné chladenie s Thermoelectric Cooling (TEC) zariadením a technológiou Intel Cryo Cooling.

V spolupráci so spoločnosťou Intel bol do nového chladiča ML360 Sub-Zero integrovaný blok termoelektrického chladenia (TEC) s technológiou Intel Cryo Cooling. Vďaka tejto inovácii sa dosahuje nižších teplôt než má okolité prostredie.

Intel a Cooler Master spájajú svoje sily, aby poskytli výnimočné riešenie pre ešte účinnejšie chladenie procesora. To umožní docieliť vyššie frekvencie CPU i pri nižšom napätí a lepšiu stabilitu systému. Výsledkom je potenciál na prekonanie limitov. Vyššia frekvencia procesora znamená viacej výkonu, či už ide o herný zážitok alebo profesionálnu tvorbu. Spolupráca je reakciou na neustále rastúcu komunitu hráčov a pokročilých užívateľov.

procesorový chladič Cooler Master MasterLiquid ML360 Sub-Zero

Novinka je vybavená vodným blokom s TEC technológiou a vylepšeným čerpadlom druhej generácie. Táto kombinácia má za následok tak nízke teploty procesora, aké pri vodnom all-in-one chladení doposiaľ neboli možné. Výkonné čerpadlo v kombinácii s masívnym 360mm radiátorom ľahko  zvládne schladiť i ten najvýkonnejší procesor a TEC blok pracujúci v plnej záťaži.

Pri chladení pod teplotu okolia môže vzniknúť problém s nechcenou kondenzáciou vody na studených súčiastkach. S tým samozrejme Cooler Master počíta a MasterLiquid ML360 Sub-Zero s technológiou Intel Cryo Cooling minimalizuje potenciálny problém s pomocou pokročilých algoritmov a softvérového i hardvérového monitoringu. Kompaktný dizajn, monitoring prostredia a inteligentné ovládanie je príležitosťou pre užívateľa ako získať špičkový výkon navyše s minimálnym rizikom kondenzácie. Inteligentná riadiaca jednotka optimalizuje spotrebu energie pri malom zaťažení systému a poskytuje komplexné bezpečnostné a diagnostické opatrenie na zaistenie stability i výkonu systému.

Hlavné prednosti zariadenia:

  • Čerpadlo druhej generácie – vylepšená pumpa sa stará o rýchlejší obeh chladiacej kvapaliny a tým účinnejší odvod tepla
  • Termoelektrické chladenie – integrovaný TEC blok rýchlo reaguje na zmeny v záťaži procesora a ponúka efektívne a účinné chladenie
  • Technológia Intel Cryo Cooling – unikátna kombinácia spoľahlivého hardvéru, softvéru a firmvéru bola navrhnutá tak, aby pomohla dosiahnuť ten najlepší výkon pre hráčov, overclockerov a tvorcov obsahu.
  • Softvér – užívateľsky prívetivý ovládací program umožní jednoducho vyladiť výkon TEC pre rôzne profily chladenia
  • 360mm radiátor – rozšírená plocha radiátora v kombinácii s tromi ventilátormi SF120 rýchlo a účinne odvádza nechcené teplo zo systému

Dostupnosť

Cooler Master MasterLiquid ML360 Sub-Zero bude v Európe k dispozícii na konci novembra 2020 za odporúčanú koncovú cenu 349,99 Eur.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here