nový mods motorola

V Lenovo Mobile Business Group vieme, že najlepšie nápady môžu prísť odkiaľkoľvek. V minulom roku sme spolupracovali s vývojármi na rôznych spôsoboch vývoja prostredia moto mods, ktoré zahŕňali crowdfundingové kampane cez Indiegogo, náš Accelerator program a zainteresovaným vývojárskym tímom sme taktiež dodali naše moto mod Developer Kit-y (MDK). Prostredníctvom kolektívnej inteligencie sme rozšírili naše moto mod obzory a vyzbierali sme rôzne nápady v štádiách od konceptov až po prototypy. Dnes vám predstavíme dva z nich.

Lenovo Vital Moto Mod1

Odteraz môžete mať silu svojho zdravia doslova vo vlastných rukách. Čím viac vieme o našom zdraví, tým viac sme schopní udržiavať sa v dobrej kondícii a pri sile. So zapojeným smartfónom tak môžete presne merať svojich päť životne dôležitých telových funkcií. Zariadenie je vybavené na meranie tepu srdca, dychovej frekvencie, kyslíkového pulzu, telesnej teploty a po prvýkrát aj s presným meraním systolického a diastolického tlaku z vášho prsta. Tento moto mod je tak skutočne inteligentným spôsobom pre kontrolu vášho zdravia.

Livermorium Slider Keyboard Moto Mod2

Hlavný víťaz prvej súťaže Transform the Smartphone Challenge s Indiegogo, Livermorium Keyboard moto mod vám prináša plnohodnotnú QWERTY vysúvaciu klávesnicu s panelom, ktorý možno v prípade potreby nakloniť o 60 stupňov. Tento moto mod oceníte najmä vtedy, keď obrazovka nedokáže dostatočne rýchlo reagovať na vaše písanie, takže sa môžete vrátiť späť do doby klávesníc. Prevzatie tohto moto mod z nášho Accelerator Programu v spolupráci s Indiegogo je iba začiatkom, keďže v budúcnosti očakávame uvedenie ďalších inovácií, ktoré vzniknú z tejto spolupráce.

Transform the Smartphone Challenge3

Minulý rok sme na súťaži Transform the Smartphone Challenge spolupracovali s Indiegogo – globálnou platformou pre podnikateľov, kde sa nápady menia z konceptov až na funkčné zariadenia pre trh. Dostali sme stovky projektov a úzko spolupracovali so skupinou vývojárov na ich prototypoch.
Tento rok sme naďalej odhodlaní všetkým poskytovať rovnocenný prístup k nášmu ekosystému moto mods. Do 6. februára tak môžete predložiť svoj nápad a získate šancu na zaslanie moto z, moto mod Development Kit-u (MDK) a podporu tímu Indiegogo na vytvorenie úspešnej crowdfundingovej kampane. Víťazi hlavnej ceny získajú výlet do našej centrály v Chicagu, kde sa budú môcť stretnúť s vývojárskym tímom stojacim za tvorbou moto mods a prediskutovať spôsob ako vdýchnuť svojim nápadom život.

Aplikácia moto z Market

Získanie vášho obľúbeného moto mod nebolo nikdy jednoduchšie. Máte záujem o zdokonalenie vašich fotografických zručností, hranie vašich obľúbených hier na cestách, alebo chcete svoj život sprevádzať hudobným party playlistom? Prezrite si všetky moto mods a získajte lokalizovanú podporu na jednom mieste s novou aplikáciou moto z Market.

Tlačová správa