Free to Play
Momentálna situácia, v akej sa dnes nachádzame je náročná pre nás všetkých. Koronavírus sa šíri veľmi rýchlo po svete a čoraz viac krajín v snahe zabrániť jeho šíreniu obmedzuje každodenné bežné aktivity svojich obyvateľov.  V rámci vlastného bezpečia a ohľaduplnosti voči druhým je najjednoduchším spôsobom obmedzenie svojho pohybu vonku čo najviac a trávenie väčšiny času doma.

android Free to Play

Mnohí z nás sa dostanú ku svojim koníčkom, na ktoré im neostával čas alebo si konečne doprajú dobrú knihu či film. Iní možno privítajú niečo akčnejšie na zahnanie nudy. Jednou z možností ako si spríjemniť chvíle je aj zahrať si hru na mobile.  Hier je mnoho, každý hráč si môže vybrať podľa svojho gusta. Máme pre vás tip na pár najlepších hier, ktoré sú zdarma, a o ktorých ste pravdepodobne ešte nepočuli.

  1. Art of War

Jedná sa o veľmi zaujímavú stratégiu, ktorá vás postaví do úlohy vojvodcu. V tejto hre ide o to, aby ste vyhrali boj s čo najmenšími stratami. Zábavným prvkom je možnosť zväčšovania vašej armády a možnosť MultiPlayer-u. Art of War je veľmi zábavná hra, pri ktorej čas beží vskutku rýchlo.

Free to Play

  1. RoboCop

Takmer každý pozná príbeh tohto na pol človeka a na pol robota, ktorý veľmi rád bojuje so zločinom. Táto hra vám umožní sa vžiť do tohto kyborga a sami si môžete vyskúšať byť ako on. Jedná sa o strieľačku z 2. a 3. osoby, ktorá vás naučí využívať okolité prostredie vo váš prospech. Zábavným faktorom je ničiteľné prostredie, stále silnejší nepriatelia a vylepšovanie zbraní či brnenia.

Free to Play

3.Shadow Fight 2

Pokiaľ milujete súboje, skvelý príbeh, úžasnú hudbu a veľké výzvy, tak táto hra je určená pre vás.  Hlavnou postavou je tieň, ktorého majiteľa roztrhali démoni kvôli jeho pýche. Cieľom je týchto démonov poraziť a vrátiť do sveta kľud a harmóniu. Hra má prvky RPG a to v praxi znamená, že postavu si môžete vylepšovať, pridávať jej schopnosti alebo je možné začarovať jej zbrane či brnenie. Jedná sa o hru, ktorá vám nedá spať.

Free to Play