Dodrecht/Praha 28. 6. 2016 – Spoločnosť Trust, výrobca širokého spektra príslušenstva pre digitálne zariadenia, uvádza na trh univerzálne okuliare pre virtuálnu realitu Exos 3D kompatibilné so všetkými mobilnými telefónmi s uhlopriečkou do 6 palcov.

Trust Exos 3D sú prevedené v typickom dizajne okuliarov pre virtuálnu realitu. Box čiernej farby disponuje príjemným polstrovaním, pohodlnými nastaviteľnými páskami na hlavu a slidermi ovládajúcimi vzdialenosť šošoviek od seba a ohniskovú vzdialenosť. Prvá spomenutá funkcia umožňuje nastavenie podľa vzdialenosti očí užívateľa, druhá následne zaostruje obraz.

Novinka je kompatibilná so všetkými chytrými telefónmi s veľkosťou 3,5 – 6 palcov. Telefón sa umiestňuje do pevného držiaka v otvárateľnej prednej časti. Po bokoch sú otvory pre ľahký priechod prípadných káblov na nabíjanie mobilného telefónu či pohodlný vývod zvuku. Odnímateľný kryt umožňuje vstup do rozšírenej reality pomocou AR aplikácií a hier. Výrobca pamätal taktiež na odlišný layout tlačidiel telefónov od rôznych výrobcov a dodáva v balení 6 penových nalepovacích podložiek na zamedzenie ich nechceného stlačenia.

Trust Exos 3D umožňujú sledovať videá v 3D a v 360° perspektíve na YouTube a ďalších platformách a zahrať si viac než 100 hier, ktoré sú aktuálne dostupné v obchodoch Apple App Store a Google Play.

Okuliare pre virtuálnu realitu Trust Exos 3D sú k dispozícii na trhu za doporučenú koncovú cenu 49,99 euro s DPH na Slovensku.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here