obrázok

Smartfón Huawei P Smart 2019 sa stal jedným z bestsellerov minulého roka v kategórii smartfónov strednej triedy. Tým, že technológia rok čo rok napreduje, je však namieste zamyslieť sa nad tým, či sa oplatí tento telefón kúpiť aj v roku 2020.

Áno, oplatí. Huawei P Smart 2019 je totiž jedným z telefónov, ktorý vás uchváti svojím podmanivým dizajnom, slušným výkonom, no najmä skvelou cenou telefónu.

Disponuje všetkým, čo potrebujete

Tento telefón od značky Huawei disponuje všetkým, čo bežný používateľ na telefóne potrebuje.

Huawei P Smart 2019 má v sebe osemjadrový procesor HiSilicon Kirin 710, ktorý pracuje na frekvencii 2,2 GHz. Vďaka nemu sa vám tak telefón pri bežnom používaní rozhodne nebude zasekávať.

Poteší taktiež dostatočná 3 GB RAM či vnútorná pamäť o kapacite 64 GB. Čo sa týka kapacity batérie, tak tá je na úrovni 3 400 mAh, pri bežnom používaní vám tak telefón vydrží približne deň.

Zaujme taktiež hlavným fotoaparátom s rozlíšením 13 Mpx, no oslní predovšetkým predným až 8 Mpx fotoaparátom, ktorý častejšie môžeme vidieť u prémiovejších telefónov.

Dizajn

Dizajn telefónu je skutočne veľmi príjemný a hlavne model vo farbe Aurora Blue vyzerá naozaj skvele.

Značka Huawei to s dizajnom telefónov skutočne vie, čo potvrdzuje aj Huawei P Smart 2019. Treba však upozorniť na to, že telefón je celý z plastu. Odporúčame vám preto ukladať ho len na hladké povrchy, prípadne si zaobstarať aj vhodné puzdro.

Pre koho je telefón vhodný?

Huawei P Smart 2019 je určite vhodnou otváracou bránou do sveta smartfónov pre staršie generácie. Je to tak aj vďaka jeho krásnemu dizajnu, ale aj mimoriadne jednoduchému a prívetivému ovládaniu.

Svoju úlohu si však splní aj pri náročnejších používateľoch, ktorí strávia s telefónom v ruke oveľa viac času.

Aj po roku je tak tento model mimoriadne atraktívnym a dnes patrí medzi to najlepšie, čo môžete v rámci ponuky nižšej strednej triedy telefónov nájsť.

Zdroj obrázka:
Roman Samborskyi / Shutterstock.com

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here