Motorola + Puma

Počas uplynulých 90 rokov spoločnosť Motorola vytvorila niektoré z najznámejších mobilných telefónov na svete, ktoré zadefinovali momenty v móde a popkultúre a dnes sa Motorola posúva o krok ďalej a oznamuje nové partnerstvo so spoločnosťou PUMA.

Partnerstvo Motorola a PUMA bude s exkluzívnou teniskou RS-X oslavovať znovuvytvorenie technológie a športovej módy. Táto nostalgická kolekcia bude spájať histórie športu, módy, technológie a inovácií – to všetko inšpirované dizajnom mobilných telefónov Motorola.

Motorola Puma

Čo sa týka partnerstva, Adam Petrick, PUMA’s Global Director for Brand & Marketing dodáva, “Sme nadšení, že môžeme spolupracovať so značkou, ktorá je rovnako odhodlaná presadzovať pokrok v inováciách a kultúre. Spolu s Motorola, prinášame do sveta tenisiek novú úroveň s úplne novou iteráciou RS štýlu z 80.rokov navrhnutého s detailami inšpirovanými technikou.”

Renata Altenfelder, Motorola’s Global Brand Marketing Lead tiež hovorí, “S viac ako 90 rokmi inovácií, vytvorila Motorola niektoré z najobľúbenejších mobilných telefónov, ktoré zadefinovali momenty v móde a popkultúre. Táto spolupráca s PUMA oslavuje spojenie štýlu a technológií, ktoré sa medzi sebou neustále inšpirujú.”

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here