print OKI Pro9541WT

Praha, 13. novembra 2019 – Novú LED tlačiareň OKI Pro9541WT s piatimi farebnými tonermi na digitálnu tlač na prenosové médiá určenú pre poskytovateľov tlačových služieb uviedla na trh spoločnosť OKI.

tlačiareň OKI Pro9541WT

Vďaka použitiu prenosových médií na transferovú tlač zaručuje tento všestranný SRA3+ (SRA3+) model úspornú digitálnu tlač prenositeľnú na textílie a tvrdé povrchy, vynikajúcu kvalitu farieb, nepriehľadnú bielu a skutočnú čiernu. Vďaka možnosti nízkonákladovej tlače už od jedného kusa je táto tlačiareň ideálnym nástrojom na komerčnú a reklamnú tlač. Digitálna LED technológia a technológia bieleho tonera spoločnosti OKI zaručuje ostré rozlíšenie až 1 200 × 1 200 dpi, takže budú na potlači jasne zreteľné detaily, a to aj na tmavom povrchu. Vďaka podpore formátu SRA3+ s rozmermi 329 × 483 mm dokáže tlačiareň OKI Pro9541WT úsporne tlačiť aj na grafické materiály s väčšou plochou.

tlačiareň OKI Pro9541WT

Inovatívna technológia transferových médií umožňuje potlačovať v jasných CMYK farbách a bielej farbe aj tvrdé povrchy, ako je napríklad keramika, akrylát, sklo, kov, smalt a drevo, ale aj na textílie, ako je napríklad bavlna, plátno, nylon, polyester, koža a plsť. Bezproblémová flexibilita umožňuje tlač na celý rad produktov, od tričiek a iných odevov po hrnčeky, čiapky, tašky, podložky pod poháre, plagáty a mnoho ďalšieho.

Na použitie s novou tlačiarňou OKI Pro9541WT s tonerom na tlač na prenosové médiá bol testovaný a schválený papier na prípravu sieťotlače EXOstencil od výrobcu papiera na tepelný prenos Neenah Performance Materials. Tento papier je jednoduchou a ekologickou dvojstupňovou alternatívou k sieťovým tlačiarenským rámom. Pri jeho používaní nie je potrebné používať žiadne iné chemikálie a emulzie, takže nie je nutné nechať potlač hodiny schnúť. Zároveň sa tak šetria čas a náklady.

Zariadenie produkuje stránky rýchlosťou až 18 str./min. (A4) resp. 12 str./min. (A3), pričom prvá stránka je vytlačená už za 8 sekúnd. Podporovaná je široká škála médií, od A6 až po A3+ (329 × 483 mm) a bannery s dĺžkou až 132 cm, hmotnosť médií môže byť od 52 až po 360 g/m2. Tlačiareň poháňa procesor ARM 1,2 GHz v kombinácii s 2 GB RAM.

V režime spánku je spotreba 4 W alebo menej, v úspornom režime 30 W, v pohotovostnom režime 40 W a pri prevádzke v priemere 1 100 W. Hlučnosť v pohotovostnom režime je max. 34 dB(A), pri prevádzke max. 57 dB(A). Pracovný cyklus zariadenia je 300 tisíc strán. Rozmery sú 699 × 625 × 640 mm, hmotnosť 110,8 kg vrátane spotrebného materiálu.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here