AppGallery

Majitelia nových smartfónov Huawei (od série Mate 30) môžu teraz bezplatne používať nálepky od Viberu v rovnomennej chatovacej aplikácii. Spoločnosť Viber vytvorila špeciálny update, ktorý je dostupný na stiahnutie výhradne v obchode AppGallery. Ide o výsledok dlhodobej spolupráce spoločností Huawei a Viber.

Viber bol jednou z prvých dôležitých aplikácií, ktoré vstúpili na platformu AppGallery v jej globálnych začiatkoch pred 18 mesiacmi. Odvtedy táto komunikačná platforma zaznamenala v AppGallery viac ako 6 miliónov nových inštalácií, pričom celkový počet stiahnutí (vrátane aktualizácií) presiahol 570 miliónov. Tretina všetkých stiahnutí pochádza z európskych krajín.

AppGallery

Spoločnosť Viber vytvorila pre AppGallery špeciálnu aktualizáciu aplikácie, v ktorej nájdete platené nálepky od Viberu tentokrát zadarmo. Ponuka je určená exkluzívne pre smartfóny Huawei s ekosystémom HMS (Huawei Mobile Services, mobilné služby Huawei), ktorý v nových modeloch nahrádza mobilné služby od Googlu.

Ak chcete používať nálepky bezplatne, stačí si nainštalovať najnovšiu verziu aplikácie Viber z obchodu Huawei AppGallery. Ak máte Viber už stiahnutý, stačí si stiahnuť najnovšiu aktualizáciu prostredníctvom AppGallery. Nálepky sa automaticky zobrazia v aplikácii.

ZDIEĽAŤ