slúchadlá Sennheiser

Luxusné slúchadlá Momentum Wireless 3 s polstrovaním z veľmi jemnej ovčej kože a mostom z otryskanej nerezovej ocele ponúknu frekvenčný rozsah 6 Hz – 22 kHz. Decentnejšie PXC 550-II potešia prepracovanou ergonómiou a výdržou až 30 h na jedno nabitie. Perfektný zvuk je u oboch modelov samozrejmosťou.

slúchadlá Sennheiser

Praha, 22. novembra 2019 – Spoločnosť Sennheiser dnes informovala o zahájení predaja najnovších prémiových slúchadiel s aktívnym potlačením okolitého hluku. Sennheiser Momentum Wireless 3 sa pýši luxusným spracovaním, ikonickým dizajnom a dnes už legendárnym hudobným prejavom. To potvrdzuje i frekvenčný rozsah 6 Hz – 22 kHz, ktorý smelo presahuje schopnosti ľudského sluchu. Krištáľovo čisté výšky sú samozrejmosťou, ale na svoje si prídu i milovníci basov, ktorí odhalia, že i tu sa ukrýva plno detailov.
Sennheiser PXC 550-II poteší skladnou konštrukciou s dôrazom na pohodlie pri cestovaní. Oproti predchádzajúcej verzii ponúka vylepšený systém potlačenia okolitého hluku. Ten dá zabudnúť na rušivé zvukové artefakty vznikajúce pri použití tradičných systémov potlačenia okolitého hluku vo veternom počasí. Výdrž batérie 20 h v prípade použitia technológie Bluetooth. Tá s pripojením prostredníctvom konektoru Jack a využitím potlačenia okolitého hluku narastá na celých 30 hodín. Užívatelia sa tak nemusia obávať vybitej batérie ani v prípade, že by sa rozhodli obletieť naraz celú zemeguľu.

Cena a dostupnosť

Štýlové slúchadlá Sennheiser Momentum Wireless 3 sú v predaji za cenu 399,95 € a cena cestovného modelu Sennheiser PXC 550-II bola stanovená na 349,95 €. Obe novinky sú dostupné na stránkach www.sennheiser.sk a u vybraných partnerov.

Ohromujúci prejav a štýl Momentum Wireless 3

Prémiové materiály sú pre slúchadlá rady Momentum typické a nie inak je tomu v prípade Sennheiser Momentum Wireless. Celej konštrukcii kraľuje hlavový most z otryskanej nerezovej ocele, ktorá mu prepožičala odolnosť i punc luxusu. Bezprecedentné pohodlie poskytuje polstrovanie z veľmi jemnej ovčej kože.
Ľahké a intuitívne ovládanie zaisťuje sada troch hlavných tlačidiel a dedikovaný spínač na spustenie hlasových asistentov Amazon Alexa, Google Asistent a Apple Siri. I párovanie je vďaka NFC dielom okamihu. Stačí priložiť slúchadlá a smartfón k sebe a všetko je pripravené na posluch.
Vďaka podpore Bluetooth 5 a kodekov AAC, aptX sa užívatelia môžu tešiť na bezproblémový prenos audia ako zo zariadenia so systémom Android, tak iOS i s tými najjemnejšími nuanciami. O perfektnú synchronizáciu zvuku a obrazu sa stará aptX LL. Nechýba ani vstavaný ekvalizér, ktorým si užívatelia môžu v aplikácii Smart Control nastaviť zvukový prejav presne podľa svojich aktuálnych potrieb. Vylepšenia sa dočkal i systém aktívneho potlačenia okolitého hluku, ktorý je účinnejší než kedykoľvek predtým. Funkcia má navyše tri rôzne režimy, aby si užívateľ mohol vždy vybrať tú najvhodnejšiu intenzitu filtrácie zvukov z okolia. Pre situácie, kedy je naopak prehľad o situácii v okolí nevyhnutný, je pripravená funkcia Transparent Hearing.
Čerešničkou na torte je integrácia BT sledovania Tile, vďaka ktorému je takmer nemožné slúchadlá stratiť. S pomocou aplikácie Tile ich majiteľ vždy bez problémov nájde.

slúchadlá Sennheiser PXC 550-II

Cestovanie na úrovni s PXC 550-II

Sennheiser PXC 550-II ponúka užívateľom perfektne vyrovnaný zvukový prejav a pohodlie na cestách. Podpora kodekov aptX a AAC umožní bezstratový prenos hudby v CD kvalite a frekvenčný rozsah slúchadiel 17 Hz – 23 kHz dokladá, že ani v tomto prípade poslucháčovi nič neutečie. Technológia aptX Low Latency pritom zaistí perfektnú synchronizáciu obrazu a zvuku. Revolúciu v oblasti technológií na potlačenie okolitého hluku predstavuje režim Anti-Wind. Ten dá zabudnúť na rušivé zvukové artefakty vznikajúce pri použití tradičných systémov potlačenia okolitého hluku vo veternom počasí.
Užívatelia iste ocenia i intuitívne ovládanie pomocou dotykovej plochy na pravej mušli slúchadiel. To je doplnené o dedikované tlačidlo na spustenie digitálnych asistentov Amazon Alexa, Google Asisstant a Apple Siri. Sennheiser PXC 550-II navyše sami rozoznajú usadenie na hlave poslucháča a v prípade zloženia pozastavia prehrávanie. Poteší i automatické spustenie pri rozložení slúchadiel na posluch.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here