Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition

Spoločnosť Infinix uvádza na český a slovenský trh Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition, ktorý vznikol v spolupráci s uznávaným štúdiom Designworks BMW. Tento model predstavuje víziu Infinixu – moderný, výkonný a elegantný smartfón v ideálnom pomere cena/výkon.  Jeho špičkové materiály a prepracovaná estetika mu vyniesli prestížne ocenenie iF Design Award 2023.

NOTE 30 VIP Racing Edition čerpá inšpiráciu z pouličných závodov, napodobňuje podmanivé scény neónovo osvetlených športových áut v noci a zaručuje výnimočný vzhľad. Vďaka prevratnej technológii 3D Lighting Leather na zadnej strane spája klasické textúry kože so špičkovými svetelnými efektmi. Ikonický trojfarebný svetelný pás na zadnom paneli tak presvitá cez čiernu koženú kresbu a prináša nevšedný dizajn pre všetkých, ktorí hľadajú niečo naozaj VIP.

mobilný telefón Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition

Svetelný pás symbolizuje rýchlosť, výkon a silu, ale okrem toho dynamicky indikuje stav telefónu prostredníctvom rôznych svetelných vzorov – dizajnový prvok má tak i svoje praktické využitie. Note 30 VIP Racing Edition odráža závodnú estetiku a integruje do svojho dizajnu prvky motoršportu. Zadný kryt evokuje ikonickú kockovanú vlajku, ktorá signalizuje dokončenie závodu. Rukoväť dlane zdobia malé vyrazené trojuholníky, pripomínajúce výkonné závodné volanty. To zlepšuje priľnavosť a stabilitu na pohodlné držanie v ruke.

Vďaka podpore 68W káblového i 50W bezdrôtového nabíjania môžu užívatelia rýchlo dobiť svoju batériu pri zastávke v boxoch. Táto technológia zahŕňa funkcie ako Reverse Charge (káblové i bezdrôtové), Bypass Charge, AI Smart Charge a PD 3.0, ktoré zaisťujú riešenia pre každú situáciu  nabíjania a umožňujú užívateľom mať neustálu kontrolu nad stavom batérie.

Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition

Exkluzívny VIP zážitok

Nadupaným motorom je pokročilá 6nm platforma Dimensity 8050 5G, ktorá bez námahy zvláda multitasking a pohlcujúce 3D hranie. Telefón sa môže pochváliť 10-bitovou AMOLED obrazovkou s obnovovacou frekvenciou 120 Hz pre ostrý a osviežujúci vizuálny zážitok. Pokiaľ ide o fotografie, NOTE 30 VIP Racing Edition sa pýši 108MP hlavným fotoaparátom a 32MP selfie fotoaparátom, čo užívateľom umožňuje robiť zložité detailné zábery, ktoré odrážajú ich jedinečnú perspektívu.

NOTE 30 VIP Racing Edition  stelesňuje rýchlosť prostredníctvom značne prispôsobeného operačného systému. Note 30 VIP sa môže pochváliť jedinečným užívateľským rozhraním, ktoré odráža podstatu závodenia. Táto téma je zladená s farbou svetelného pásu zadnej dosky a odráža rýchlosť v každom aspekte.

Ceny a dostupnosť

NOTE 30 VIP Racing Edition sa pýši cenou  8 699 Kč a bude dostupný u vybraných predajcov smartfónov Infnix.

Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition

Špecifikácie Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition
 
Rozlíšenie displeja 1080 x 2400 pixels
RAM 12 GB
Úložisko 256 GB
Rýchlosť CPU 3 GHz
Hlavný fotoaparát 108 MP + 2 MP + 2 MP Triple
Predný fotoaparát 32 MP
Váha 190 g
Hrúbka 8.2 mm
Ďalšie vlastnosti 5G, NFC, Bezdrôtové nabíjanie, Spätné nabíjanie
OS Android v13
Batéria 5000 mAh, Li-Po Battery
Rýchle nabíjanie Áno, 68W Hyper Charging
Bezdrôtové nabíjanie Áno, 50W
Spätné nabíjanie Áno
Spätné bezdrôtové nabíjanie Áno
Všeobecné  
SIMkarta Dual SIM, GSM+GSM
Duálna SIM Yes
Veľkosť SIM Nano SIM
Displej  
Typ Color AMOLED Screen (1B Colors)
Veľkosť 6.67 inches, 1080 x 2400 pixels, 120 Hz
Pomer strán 20:9
Pomer obrazovky k telu ~ 87%
Pamäť  
RAM 12 GB
Rozšíriteľná RAM Až 8 GB Extra Virtual RAM
Úložisko 256 GB
Slot na kartu Áno, až 1TB
Extra  
GPS Áno, s A-GPS
Čítačka odtlačkov prstov Áno, v displeji
Odomykanie tvárou Áno
3.5mm Headphone Jack Áno
Extra NFC
IP Krytie IP53
Fotoaparát  
Hlavný fotoaparát 108 MP PDAF (Wide Angle)
2 MP
2 MP with autofocus
Features Quad- HDR, panorama
Nahrávanie videa 4K @ 30 fps UHD, 1080p @ 30 fps FHD
Blesk Áno, LED
Predný fotoaparát Punch Hole 32 MP (Wide Angle) with Screen Flash
Nahrávanie videa predným fotoaparátom 1080p @ 30 fps FHD
ZDIEĽAŤ