TrueLife FitScale W4 BT

Starej osobnej váhe, ktorá sa krčí v kúte vašej kúpeľne, dajte zbohom. Neustále stúpanie na ňu vás len stresuje, to jediné číslo ale vlastne veľa nevypovedá. Áno, možno stúplo či kleslo, avšak telo je zložitý mechanizmus, na ktorý sa je potrebné pozerať komplexnejšie. V tom vám môže pomôcť inteligentná osobná váha TrueLife FitScale W4 BT.

Inteligentná osobná váha TrueLife FitScale W4 BT vám o vašom tele prezradí maximum. V okamžiku sa na LED displeji dozviete nielen telesnú hmotnosť, ale aj veľmi dôležité hodnoty, akými sú podiel vody a telesného tuku. A tým to nekončí. Spárujte váhu prostredníctvom Bluetooth s mobilným telefónom a v aplikácii, ktorá je kompletne v slovenčine, získate detailný rozbor svojho tela vďaka 15 rôznym indexom od podkožného tuku cez priečne pruhovanú svalovinu až po metabolický vek či index BMI. Zároveň v aplikácii môžete sledovať vývoj týchto hodnôt, uchováva totiž kompletnú históriu merania.

TrueLife FitScale W4 BT

Ak sa v najrôznejších indexoch neorientujete, potom je vám k dispozícii sekcia Health Report, kde sú všetky hodnoty vysvetlené vrátane odporúčaní o strave a cvičení.

TrueLife FitScale W4 BT postráži zdravie celej rodiny, dokáže si totiž zapamätať až 12 užívateľov. Váha je kompatibilná s Apple Health Kit, Google Fit a Fitbit, kam jednoducho odošlete svoje dáta a ďalej s nimi pracujete tam, kde ste zvyknutí. Pri vážení sa nemusíte obmedzovať len na osoby, hravo si poradí aj s vecami nadmerných veľkostí, čo sa určite hodí napríklad pri balení kufrov na dovolenku. Umožňuje to funkcia odpočtu, ktorá odčíta vašu hmotnosť a vy sa tak dozviete hmotnosť vecí. Odchýlka akéhokoľvek váženia je len 0.1 kg. Tvrdené sklo, vyzerajúce skvele na pohľad, unesie až 180 kg.

Osobná váha TrueLife FitScale W4 BT je dostupná na https://eshop.truelife.eu/sk/ za 39,90€.

ZDIEĽAŤ