HONOR X7

HONOR X7 má výkonnú batériu, ktorá vydrží celodennú záťaž pre ešte príjemnejší používateľský zážitok za skvelú akčnú cenu.

[Bratislava, 16. mája 2022] Po oddelení od spoločnosti Huawei prichádza značka HONOR s ďalším rozšírením portfólia. HONOR X7 je šikovný mobilný telefón s veľkokapacitnou 5000mAh batériou[1], kvalitným displejom a ďalšími inovatívnymi vychytávkami za viac ako skvelú cenu! Poháňa ho super výkonný čip Qualcomm® Snapdragon® 680[2], ktorý zaručuje vysoký výkon a maximálnu produktivitu. HONOR X7 beží na systéme Android 11 a je dodávaný s predinštalovanými Google službami. Od dnešného dňa je telefón dostupný za super akčnú cenu 179 eur.

5000 mAh batéria s 22,5W rýchlonabíjaním HONOR Supercharge

HONOR X7 sa spolieha na 5000 mAh batériu[3], ktorá zaručuje veľmi dlhú výdrž. Telefón tak dokáže na jedno nabitie prehrávať až 20 hodín streamovaných videí alebo až 49 hodín telefonovania.[4] Vďaka výnimočnej výdrži batérie umožňuje telefón bezproblémovú celodennú prevádzku bez potreby nabíjania.

Okrem toho novinka ponúka 22,5W technológiu rýchleho nabíjania HONOR SuperCharge[5], ktorá umožňuje telefónu prehrávať online videá až tri hodiny len po 10 minútach nabíjania.[6] Táto jedinečná technológia tak umožňuje používateľom na cestách nabíjať telefón mimoriadne rýchlo.

HONOR X7

Pohlcujúci 6,74-palcový displej FullView a pohodlné držanie

HONOR X7 má telo zakrivené pod uhlom 47°[7] a tenký profil len 8,62 mm[8], takže sa pohodlne drží v dlani. Prednej strane telefónu dominuje 6,74-palcový[9] HONOR FullView LCD displej, ktorý dokáže zobraziť 16,7 milióna farieb, a ponúka preto verný a pohlcujúci obraz pri sledovaní obľúbených filmov, prezeraní fotografií alebo hraní hier.

Displej smartfónu HONOR X7 má obnovovaciu frekvenciu až 90 Hz[10], čo zlepšuje kvalitu a plynulosť obrazu a eliminuje zasekávanie pri prehliadaní webu alebo hraní hier.

Zobrazovací panel modelu HONOR X7 ponúka aj pokročilé funkcie na ochranu zraku vrátane certifikácie TÜV Rheinland Low Blue Light[11], režimu eBook a tmavého režimu. Vďaka tomu je čítanie a sledovanie pohodlnejšie, najmä pri slabom osvetlení alebo v tmavom prostredí.

Výkon zabezpečuje procesor Snapdragon® 680 a pamäť HONOR RAM Turbo

HONOR X7 je vybavený výkonnou mobilnou platformou Qualcomm® Snapdragon® 680, ktorá obsahuje osemjadrový procesor vyrobený pokročilou 6nm technológiou. Vďaka tomu má čip nielen skvelý výkon, ale šetrí aj batériu.

Procesor je navrhnutý na multimediálne použitie a v porovnaní so svojím predchodcom zvyšuje výkon CPU o 25 % a výkon GPU o 10 %, čo zaručuje vysoký výkon pri dlhých hodinách prehrávania hudby a videa. HONOR X7 prináša o 12 % nižšiu spotrebu energie počas celodennej prevádzky a spoľahlivý výkon.

HONOR X7 je tiež vybavený technológiou HONOR RAM Turbo (4 GB + 2 GB),[12] čo je riešenie vyvinuté spoločnosťou HONOR, ktoré presúva malú časť pamäte flash do pamäte RAM. Táto technológia zvyšuje pamäť RAM komprimovaním aplikácií na pozadí a zabraňuje ich ukončovaniu pri prepínaní aplikácií. Používatelia tak môžu prijať videohovor alebo napísať správu a všetky spustené aplikácie budú stále bežať na pozadí.

smartfón HONOR X7

Prémiové funkcie kamery a vylepšená tvorba videí počas vlogovania

Na zachytenie momentiek využíva HONOR X7 robustnú zostavu štyroch fotoaparátov, ktorá pozostáva zo 48Mpx hlavného fotoaparátu Ultra-Clear, 5Mpx širokouhlého fotoaparátu, 2Mpx makro fotoaparátu a 2Mpx fotoaparátu s hĺbkou ostrosti. Takže môžete robiť krásne fotografie naozaj kedykoľvek a kdekoľvek so zachovaním všetkých detailov.

Fotoaparát HONOR X7 je ideálny pre začínajúcich fotografov a kreatívcov, ktorí chcú zachytiť svoje zážitky, pretože podporuje nahrávanie videa v rozlíšení 1080P s rozlíšením 1920*1080 pixelov. Hlavný fotoaparát s rozlíšením 48 Mpx je vybavený inteligentným algoritmom syntézy viacerých snímok, ktorý zobrazuje jasné detaily na fotografiách aj v prostredí so slabým osvetlením. Širokouhlý 5Mpx fotoaparát s clonou f/2,2 umožňuje jednoducho a pohodlne zachytiť väčšie skupiny ľudí alebo krajinu na jeden záber. 2Mpx makro fotoaparát sa používa na zachytenie malých detailov, zatiaľ čo 2Mpx bokeh snímač poskytuje vizuálne podmanivé portréty a dáva vyniknúť fotografovanému objektu.

Ceny a dostupnosť

HONOR X7 je od dnes k dispozícii v elegantnej farbe Midnight Black a krásnom dizajnovom prevedení Titanium Silver. Navyše si ho môžete práve teraz kúpiť u všetkých slovenských predajcov za super akčnú štartovaciu cenu 179 eur.

Technické parametre HONOR X7

[1] Garantovaná kapacita je 4900 mAh (nevymeniteľná batéria).
[2] Qualcomm a Snapdragon sú ochranné známky spoločnosti Qualcomm Incorporated, registrované v USA a ďalších krajinách.
[3] Garantovaná kapacita je 4900 mAh (nevymeniteľná batéria).
[4] Údaje z laboratórií HONOR. Výdrž batérie závisí od skutočného používania.
[5] Podporuje maximálne 22,5 W káblové nabíjanie pomocou 22,5 W nabíjacieho adaptéra a kábla HONOR. Skutočná rýchlosť nabíjania sa môže líšiť v závislosti od okolitých podmienok a iných faktorov.
[6] Údaje o nabíjaní a životnosti batérie pochádzajú z laboratórnych testov spoločnosti HONOR vykonaných pri teplote 25 ℃, relatívnej vlhkosti 45-80 %, s použitím originálneho nabíjacieho adaptéra a kábla, z 3 % kapacity, v pohotovostnom režime s vypnutou obrazovkou. Skutočný výkon sa môže mierne líšiť v dôsledku individuálnych rozdielov, zvykov používateľa a faktorov prostredia.
[7] Údaje z laboratórií HONOR.
[8] Veľkosť výrobku sa môže líšiť v závislosti od jeho konfigurácie, výrobného procesu a metód merania.
[9] Vďaka zaobleným rohom telefónu je uhlopriečka obrazovky 6,74 palca, meraná podľa štandardného obdĺžnika (skutočná zobraziteľná plocha je o niečo menšia).
[10] Obnovovacia frekvencia obrazovky sa môže mierne líšiť pre rôzne rozhrania aplikácií a herné obrazovky.
[11] Tento výrobok nemá terapeutickú funkciu.
[12] K dispozícii je aj verzia 6 GB + 2 GB, informujte sa u svojho predajcu.
[13] Tieto tri farby sa nepredávajú vo všetkých regiónoch, informujte sa u svojho predajcu.

ZDIEĽAŤ