SAMSUNG Galaxy Z FLIP & Z FOLD

Spoločnosť Samsung si tento rok pre vás nachystala dvojicu neobyčajných telefónov, ktorých charakteristickou črtou je ohybný displej. Táto technológia otvára dvere mnohým novým funkcionalitám.

SAMSUNG Galaxy Z Fold3 5G

V tomto článku vám ponúkneme dôvody, prečo siahnuť po Samsung Galaxy Z Flip3 5G či  Z Fold3 5G. Obidva telefóny môžete zakúpiť u autorizovaného predajcu Nay.sk, ktorý vám pri ich nákupe vráti 200 €, ktoré môžete použiť pri ďalšom nákupe.

displej mobilný telefón SAMSUNG Galaxy Z Flip3 5G

Rozdiel medzi Z Flip3 5G a Z Fold3 5G

Ešte predtým, ako sa pozrieme na samotné výhody týchto telefónov si ukážeme, aký je medzi nimi rozdiel, aby ste sa vedeli ľahšie rozhodnúť, ktorý je vhodný práve pre vás.

  Z Fold3 5G Z Flip3 5G
Obrazovka 6,3“ a 7,7“ QuadHD+ 6,7“
Rozlíšenie 2208 x 1768 px 2640 x 1080 px
Obnovovacia frekvencia Adaptívnych 120 Hz Adaptívnych 120 Hz
Úložisko 256, 512 GB 128, 256 GB
Batéria 4400 mAh 3300 mAh
Výkon nabíjania 25 W 15 W
Pamäť RAM 12 GB 8 GB
Procesor Snapdragon 888 Snapdragon 888
Hmotnosť 270 g 184 g

Zeleno vyznačené bunky sú parametre, v ktorých daný telefón vedie. Veľkú úlohu však zohráva aj cena, ktorá je u Z Fold3 5G vyššia.

Ako z tabuľky vyplýva, obidva smartfóny sú plné najvýkonnejších a najmodernejších komponentov s vysokou kvalitou konštrukcie. Stačí si už iba vybrať podľa vlastných preferencií.

Galaxy ZFold3 5G

Výhody sklápacej obrazovky

1.      Menej priestoru

Z Fold3 5G je kompromis medzi telefónom a tabletom, ktorý sa vám pohodlne zmestí do vrecka. V tomto vidíme veľkú výhodu, pretože ak veľkú obrazovku používate radi, Z Fold3 5G určite oceníte.

Na druhej strane, Z Flip3 5G je približne o polovicu menší, čo z neho robí elegantný nerušivý telefón, ktorý sa zmestí aj do tej najmenšej kabelky.

2.      Selfie

Keď položíte telefón ohnutý na 90°, bude plniť funkciu stojanu, na ktorý si dáte samospúšť a telefón vás nasníma. Touto technikou vytvoríte akoby mini statív.

Na druhej strane, ak si chcete spraviť selfie, môžete použiť aj profesionálne predné šošovky s kombináciou druhého displeja Z Flip3 5G. Využijete informatívny mini displej na zadnej strane, ktorý úplne postačuje na výber kompozície fotografie.

3.      Konferenčné hovory

Podobným postupom ako pri robení selfie telefón položíte na stôl. Nemusíte mať iný držiak a popritom môžete pracovať na telefóne, napríklad na druhej časti obrazovky.

4.      Rozdelenie obrazovky

Keď ohnete obrazovku na spomínaných 90°, mnoho aplikácií podporujúcich túto funkciu sa umiestni iba na hornú časť obrazovky. Využijete to pri najrôznejších hrách či pozeraní YouTube videí. Spodnú časť obrazovky zase môžete mať vyhradenú na klávesnicu.

Samsung Galaxy Z Fold3 5GVrátenie peňazí pri nákupe v Nay.sk

Ak sa rozhodnete pre kúpu buď Samsung Galaxy Z Flip3 5G, alebo Z Fold3 5G, tak vám odporúčame práve Nay.sk. U autorizovaného predajcu Nay.sk po kúpe jedného z týchto telefónov dostanete až 200 € späť, ktoré následne môžete použiť na ďalší nákup. Stačí, ak ste člen NAY Extra klubu alebo sa ním stanete.

K tomu ešte dostanete licenciu YouTube Premium na 4 mesiace zadarmo pri kúpe jedného z modelov. V YouTube Premium môžete sledovať videá bez reklám, pozerať stiahnuté videá offline, prehrávať hudbu na pozadí a v rámci toho máte licencie YouTube Music Premium a YouTube Originals.

Ako posledná výhoda nákupu pri Samsung Galaxy Z Flip3 5G alebo Z Fold3 5G je tá, že ak si kúpite jeden zo spomínaných telefónov spolu s Galaxy Buds Pro, dostanete zľavu 1,7% až 2,4% na oba produkty.

Ktorý z nich vás zaujal?

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here