smartfón VerneeX
Do redakcie nám prišiel Vernee X. Testujeme ho a už čoskoro vám ho predstavíme v našej recenzii.
Niekoľko slov na úvod

Smartfóny pod značkou Vernee sú na našom trhu úplnou novinkou. Telefóny vyrába spoločnosť Shenzhen New – Bund Network Technology Co,. Ltd. a do Slovenskej republiky ich dováža verneemobile.sk, konkrétne spoločnosť JaMi Company s.r.o.. Okrem Slovenska smartfóny značky Vernee dodávajú aj do Českej a Poľskej republiky.

Reklamácie a servis smartfónov Vernee

Veľa ľudí sa pri novinkách na trhu obáva práve reklamácií a toho, ako je riešený napríklad servis a oprava mobilných telefónov. Značka Vernee to má však premyslené veľmi dobre. Záručná doba má 24 mesiacov a v prípade reklamácie zákazník jednoducho odošle smartfón do servisného strediska Vernee. V servisnom stredisku prebehne diagnostika zariadenia a podľa závažnosti problému alebo poruchy je produkt od spoločnosti Vernee buď opravený alebo odoslaný do Číny a zákazník dostane kus za kus.

Aktualizácie a systém zariadení Vernee

Všetky zariadenia Vernee, okrem Vernee Apollo Lite, bežia na operačnom systéme Android 7.0 prípadne 7.1.1. Niektoré však dostanú aktualizáciu na novší a prepracovanejší Android Oreo. Spoločnosť plánuje do budúcnosti predstaviť niekoľko ďalších modelov. Môžeme sa tak tešiť na Vernee Apollo 2, Vernee V a posledný model, ktorý si však spoločnosť necháva ako prekvapenie.

V druhej polovici roka 2018, plánuje Verneemobile.sk otvoriť aj kamennú predajňu a predávať svoje zariadenia v sieti obchodných predajcov či u operátorov.

Ponuku zariadení značky Vernee si môžete pozrieť na stránke : https://www.verneemobile.sk/

redakcia techvia.sk