NOKIA
Od pokročilého fotoaparátu až po odolného parťáka do nepohody. Tu je výber ideálnych darčekov v podobe telefónov Nokia

Obdarujte svojich blízkych počas týchto Vianoc nadčasovým mobilným telefónom, ktorý sa ideálne hodí k ich životnému štýlu. Spoločnosť HMD Global, výrobca telefónov Nokia, ponúka radu telefónov – od tých pre fotografických fanúšikov cez modely pre milovníkov klasiky až po dobrodruhov, ktorí vyžadujú toho najtvrdšieho parťáka. Škandinávsky odkaz a najnovší Android, ktorý robí telefón lepším a lepším, sú tým pravým dôvodom, prečo sú telefóny Nokia ideálnym darom.

Pre kreatívnych fotografov

nokia 7.2

Nokia 7.2 je perfektným darom pre tých, ktorí radi vytvárajú spomienky, ktoré nevyhasnú. V prémiovo spracovanej konštrukcii, ktorá odkazuje na škandinávsky pôvod, prináša vysoko citlivý 48MP trojitý fotoaparát s optikou ZEISS. Zachytiť tie najlepšie snímky počas toho najjasnejšieho dňa i v zlých svetelných podmienkach tak nikdy nebolo ľahšie. AI sa postará o to, aby každá snímka prinášala to najvierohodnejšie podanie a ultra široký snímač tak zachytí ako pohlcujúce scenérie, tak skupinový portrét.
Poteší tiež technológia PureDisplay, ktorá všetok prehrávaný obsah prevádza do HDR, vďaka čomu je sledovanie obľúbených videí skutočná radosť.

Nokia 7.2 je dostupná u vybraných predajcov za cenu 8 799 Kč/ 342 €.

Pre milovníkov kinematografie

Nokia_6.2

Nokia 6.2 je ideálnym modelom pre milovníkov streamovania a filmu. Sledovanie obľúbených filmov a seriálov na cestách ešte nikdy nebolo väčšou zábavou. O skvelý obraz sa stará technológia PureDisplay, ktorá prevádza všetok prehrávaný obsah do HDR. Vďaka vysokému kontrastu a hlbším farbám sa tak sledovaný obsah stane úplne pohlcujúcim.
Nechýba ani možnosť vytvárať si vlastné úžasné fotografie a videá vďaka trojitému fotoaparátu, ktorý zachytí i tie najmenšie detaily. Precízne spracovanie a škandinávsky dizajn zahreje milovníkov mobilných telefónov i v tej najmrazivejšej zime.

Nokia 6.2 je dostupná u vybraných predajcov za cenu 6 299 Kč / 245 €.

Deväťdesiatkový trend

Nokia 2720 Flip

Pre fanúšikov klasického dizajnu, ktorí by radi vymenili svoj staručký telefón za nový, je ideálna Nokia 2720. Nokia 2720 ponúkne legendárnu véčkovú konštrukciu, ktorá je dostatočne odolná a kompaktná. Telefónu nechýbajú ani pokročilé funkcie, medzi ktoré patrí 4G konektivita, predinštalovaný WhatsApp s Facebook aplikáciou a MP3 prehrávač. Google Asistent potom pomôže s akoukoľvek otázkou. Nechýba ani legendárna hra Had.
V prípade nečakaných udalostí ponúka Nokia 2720 núdzové tlačidlo. Nie je to tak ideálny partner len pre tých, ktorí požadujú od klasického telefónu pokročilé funkcie, ale tiež pre najbližšie osoby, s ktorými je potrebné zostať v spojení.

Nokia 2720 je dostupná u vybraných predajcov za cenu 2 599 Kč / 100 €

Pre adrenalínových milovníkov

Nokia 800 Tough

Nokia 800 perfektne uspokojí potreby milovníkov adrenalínu, ktorí požadujú odolného parťáka i do tej najväčšej nepohody. Odolnosť proti vode, prachu a pádu dopĺňa odolnosť proti extrémnym teplotám.
Nokia 800 Tough ponúka tiež najnovšie funkcie ako 4G konektivitu, Google Asistenta a predinštalovaný Facebook a WhatsApp. Vďaka očku na spodnej strane je možné telefón pripnúť na pútko a nehrozí tak strata ani pri vypadnutí z vrecka. V tme pomôže baterka na hornej strane telefónu.

Nokia 800 je dostupná u vybraných predajcov za cenu 2 990 Kč / 117 €.

Tlačová správa