TRUST
Zostaňte v spojení so svetom nech doma pracujete, streamuje alebo hráte hry

Keď sa náhle ocitnete na dlhšiu dobu uzavretí doma, možno dospejete k názoru, že menšie vylepšenia vášho pracovného stola alebo herného kútika by mohli prospieť. Pri práci z domu vám možno začne chýbať ergonomická myš, ktorú máte k dispozícii vo svojej kancelárii. Počas herných nocí  strávených v online spojení sa vám vaše staré slúchadlá možno budú zdať nepohodlné. Alebo pri nahrávaní nového obsahu na svoje kanály, zistíte, že mikrofón, ktorý máte doma zas také „terno“ nie je. Predstavujeme vám príslušenstvo Trust, vďaka ktorému môže byť relax aj práca z domu oveľa pohodlnejšia.

TRUST

Všetko, čo by ste mohli potrebovať pre spríjemnenie „home office“

Práca z domova môže byť oveľa jednoduchšia s využitím správneho príslušenstva. Ak pracujete dlhé hodiny, malo by pre vás byť pohodlie na prvom mieste.

  • Ergonomická vertikálna myš Vertu umožní vášmu zápästiu byť v prirodzenej a uvoľnenej polohe, čo pri dlhodobej práci zabraňuje jeho namáhaniu a bolesti.
  • Pre tých, ktorí neradi rušia svoje okolie hlasnými údermi do klávesnice a pohybmi myši sú k dispozícii tiché modely klávesnice Muto a bezdrôtovej myši Siero.
  • Hovorí sa, že usporiadaný pracovný stôl je polovica úspechu práce. S USB docking a rozbočovačom prehľadne a elegantne pripojíte k svojmu počítaču všetko príslušenstvo. Moderná dokovacia stanica Dalyx Aluminium 10-v-1 USB-C odľahčí vášmu stolu od spletitých káblov.
  • Kľúčovým faktorom pre prácu nielen z domova je schopnosť udržať koncentráciu. Slúchadlá Pylo sú veľmi štýlové a pohodlné nielen na hranie, ale aj prácu na PC a notebooku. Izolujú hluk okolitého sveta a vy sa tak môžete plne sústrediť na prácu.

TRUST

Zostaňte v spojení, hrajte s priateľmi

Hranie s viacerými hráčmi je oveľa zábavnejšie ako osamote. Pre maximálnu zábavu sa nemusíte nachádzať v rovnakej miestnosti. Všetko, čo potrebujete, je kvalitný headset. S hernou náhlavnou súpravou Pylo, ktorú môžete využiť pre viac herných platforiem alebo s hernou súpravou GXT 488 Forze pre PS4 ™ počujete každý komentár, rozkaz aj vtip vašich priateľov.

TRUST

Podeľte sa o svoje hranie

V týchto časoch sa potešíme každému pozitívnemu rozptýleniu, ako je sledovanie herných streamov alebo horúcej výzvy na sociálnych sieťach. So správnym USB mikrofónom pre streamovanie ako je GXT 258 Fyru 4-v-1 alebo GXT 256 Exxo môžete zaručiť svojim followerom, že im neutečie jediné slovo. Model pre začínajúcich streamerov alebo aj hráčov je potom Mantis.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here