BenQ InstaShow VS20
Najmodernejšie 4K bezdrôtové prezentačné zariadenie využíva Plug-and-Play prevádzku vysielača a integruje doň kameru a mikrofón na čo najlepší audiovizuálny prenos.

Spoločnosť BenQ, medzinárodne uznávaný dodávateľ profesionálnych zobrazovacích technológií a interaktívnych zariadení pre spoluprácu, uvádza na trh InstaShow VS20. Samostatné a plne kompatibilné zariadenie na bezdrôtový prenos, ktoré ponúka 4K rozlíšenie, integrovanú kameru a mikrofón, a vysoký stupeň zabezpečenia informácií na úrovni routera pre efektívne hybridné schôdzky.

„Moderné spoločnosti pochopili, že vizuálna kvalita prezentačných materiálov a čistý zvuk pre všetkých účastníkov sú zásadné aspekty pre produktívne hybridné schôdzky,“ hovorí Conway Lee, prezident BenQ Corporation.

Riešenie BenQ InstaShow VS20 integruje kameru, mikrofón a možnosť zdieľania obrazovky do intuitívneho bezdrôtového prezentačného systému, ktorý je navrhnutý tak, aby bez nutnosti inštalácie ovládačov vylepšil všetky zasadacie miestnosti vynikajúcou audiovizuálnou kvalitou.

Súčasťou systému je tzv. Button, vysielač využívajúci Plug-and-Play prevádzku, ktorý znamená pre účastníkov maximálne zjednodušenie. Zariadenie stačí zapojiť, stlačiť tlačidlo a začať prezentovať. Vďaka komplexným bezdrôtovým schopnostiam je schopné pracovať s ďalším vybavením v podobe externej kamery a reproduktorov a premeniť tak akýkoľvek priestor na najmodernejšiu zasadaciu miestnosť. Prostredníctvom aplikácie InstaShow VS Assist flexibilne synchronizuje obsah schôdzky na mieste so vzdialene pripojenými účastníkmi, a to vrátane možnosti rozdelenia obrazovky na 4 separátne časti.

BenQ InstaShow VS20

InstaShow VS20 Button je novo vybavený integrovaným všesmerovým mikrofónom, ktorý dokáže zachytiť zvuk v okruhu 1,5 m. Všetci prezentujúci a diskutujúci môžu jednoducho pripojiť svoj vysielač a s ním tiež nazdieľať vlastné prezentačné materiály a hovoriť k nim. Systém je pripravený v reálnom čase prijímať signál až z 32 InstaShow VS20 vysielačov na bezdrôtový prenos až do vzdialenosti 20 m.

Plynulý prenos videa v 4K rozlíšení a zvuku z mikrofónu je podporený vlastným routerom. Tento router využíva chipset s Clear Channel Assessment (CCA) na spoľahlivú stabilitu wifi. Okrem toho ponúka CVSS 3.0, zabezpečený prenos informácií vďaka overeniu WPA2 a AES 128-bitovým šifrovaním.

Pripojenie vysielača k notebooku je možné cez HDMI i USB-C.

BenQ InstaShow VS20 bude lokálne k dispozícii v priebehu júna 2023 za odporúčanú koncovú cenu 52 848 Kč s DPH v Čechách, resp. 2 202 eur s DPH na Slovensku.

ZDIEĽAŤ