Chicago 3. 5. 2017 – Spoločnosť SteelSeries, popredný svetový výrobca herných periférií, predstavuje novú radu produktov nesúcu značku elitného eSport tímu Evil Geniuses.

Evil Geniuses je profesionálnym tímom, ktorý pozbieral najviac finančných odmien na turnajoch v porovnaní s akoukoľvek inou eSport organizáciou na svete. Vďaka spojeniu 15 ročnej tradície a skúseností v oblasti vývoja herných periférií spoločnosti SteelSeries a takto úspešného tímu, vznikla unikátna séria produktov, skladajúca sa z headsetu Arctis, klávesnice Apex M500, upravenej myši Rival 300 a podložky QcK+.

„SteelSeries spolupracuje s Evil Geniuses na testoch a vylepšovaní svojich produktov niekoľko rokov,  aby sa uistila, že sú vhodné pre profesionálne hranie,“ hovorí Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodáva: „Ich víťazné ťaženie a maximálna snaha o vždy dokonalý výkon na turnajoch korešponduje so záväzkom SteelSeries podporovať profesionálnych hráčov produktmi, ktoré im pomôžu na ceste stať sa najlepšími.“

SteelSeries Rival 300 edície Evil Geniuses je postavená na základe ikonickej myši na poli eSportu s garanciou 30 miliónov kliknutí. Ponúka premyslený, ergonomický dizajn s dôrazom na maximálne pohodlie pri dlhom hraní, presný PixArt PMW3310 optický senzor, šesť programovateľných tlačidiel a RGB podsvietenie. Ludwig „zai“ Wåhlberg, hráč Evil Geniuses, o nej hovorí: „Rival 300 je pre mňa tá najlepšia možná voľba“.

Mechanická klávesnica SteelSeries Apex M500 edície Evil Geniuses je „vynikajúca a jedna z najlepších mechanických klávesníc, ktoré som kedy používal,“ komentuje Saahil „Universe“ Aroram, hráč tímu EG, ďalšia periféria, ktorá disponuje Cheery MX Red spínačmi, technológiou anti-ghosting a je kompatibilná so SteelSeries Engine.

O podložke pod myš SteelSeries QcK+ edície Evil Geniuses sa zveril hráč EG, Artour „Arteezy“ Babaev, že „je veľká a dostatočne silná, čo z nej robí pohodlného a odolného spoločníka s konzistentným a celkovo prirodzeným sklzom pre myš.“ Je vyrobená z takmer hladkého materiálu bez zbytočných trecích plôch, s gumovou spodnou bázou a hrúbkou 4 mm.

Kompletná rada produktov SteelSeries edície Evil Geniuses je k dispozícii prostredníctvom http://steelseries.com/eg.

Tlačová správa