ZOWIE by BenQ RL series monitors for PS4

Praha 30. 4. 2018 – Spoločnosť BenQ dnes oznámila, že na základe licenčného partnerstva so Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE) budú monitory ZOWIE by BenQ rady RL pre eSport vyladené  na použitie s konzolou PlayStation®4 (PS4™).

Rada, ktorá bude prvou radou monitorov s oficiálnou licenciou od SIEE, prispeje k posilneniu zážitkov z eSportu na PS4, umožní maximálny herný zážitok vďaka reakčnej dobe bez oneskorenia a zaistí lepšiu viditeľnosť pri hraní.

Od samotného počiatku bola produktová rada ZOWIE by BenQ vyhradená vývoju takých zariadení pre eSport, ktoré by umožnili súťažiacim hráčom čo najlepšie využiť ich schopnosti. Monitory ZOWIE by BenQ pre eSport často používajú nielen profesionálni hráči, ale taktiež organizátori turnajov, najmä vďaka ich okamžitej odozve bez oneskorenia, technológii Color VibranceTM, ktorá pomáha hráčom rozlíšiť malé ciele od pozadia pre ľahké sledovanie, i technológiu  Black eQualizerTM, ktorá zlepšuje viditeľnosť v tmavých scénach.

Rada RL monitorov ZOWIE by BenQ zahŕňa päť modelov: RL2455, RL2455T, RL2460, RL2755 a RL2755T. Viac informácií o produktoch zistíte na oficiálnych webových stránkach značky ZOWIE by BenQ. Taktiež si môžete pozrieť videá k dobe odozvy a viditeľnosti. A zostaňte naladení na sociálne siete PlayStation Europe a ZOWIE, kde nájdete informácie o dostupnosti vo vašom regióne.

Tlačová správa