CREATIVE Aurvana Trio LS

Spoločnosť Creative nám do redakcie poskytla na test káblové štupľové slúchadlá s typovým označením Aurvana Trio LS.

CREATIVE Aurvana Trio LS

Dizajn

Slúchadlá Aurvana Trio LS sa nesú v duchu jednoduchého a čistého dizajnu. Na štupľoch z vonkajšej strany upúta plocha zlatej farby. Spoločnosť Creative do balenia okrem slúchadiel pribalila aj ďalšie dve veľkosti štupľov, vďaka ktorým nevypadávajú z uší a každý si tak môže vybrať veľkosť jemu vyhovujúcu. Súčasťou balenia je aj vrecúško z veľmi príjemného materiálu na dotyk, ktoré sa uzatvára zatiahnutím šnúrok.

CREATIVE Aurvana Trio LS

Na kábli približne 10 cm od pravého slúchadla sa nachádza malé multifunkčné tlačidlo, ktoré slúži na prijatie hovoru či zapnutie prehrávania hudby, čím plní funkciu integrovaného diaľkového ovládača. Slúchadlá sú pripojiteľné k zariadeniu pomocou 3,5 mm jacku s dĺžkou kábla jeden meter, ktorá postačí na to, aby ste si dali mobil do vrecka a slúchadlá sa vám nevytrhnú z uší. Prípadnej strate slúchadiel zabraňuje aj magnetický patent na oboch slúchadlách, takže v prípade vypadnutia slúchadiel z uší sa vám slúchadlá spoja a nezamotajú sa tak.

slúchadlá CREATIVE Aurvana Trio LS

Audio

Slúchadlá sú konštrukčne zhotovené tak, aby vytesnili nadbytočný hluk a nerušilo vás ani zbytočné trenie o povrchy oblečenia. Frekvenčný rozsah ponúkaný slúchadlami je v rozmedzí od 20 do 20 000 Hz. Zvuk vychádzajúci z slúchadiel je vcelku vyvážený a ponúka dobré basy aj výšky.

CREATIVE Aurvana Trio LS

Záver

Slúchadlá Creative Aurvana Trio LS dobre sedia v ušiach. Zvuk slúchadiel je dostatočne dobrý na akúkoľvek hudbu či akýkoľvek hovor. Napriek tomu, že slúchadlá s káblom už málokto  používa, stále sa nájdu vyznávači klasického prenosu. Výhodou je, že sa nevybíjajú a ich spojenie s telefónom nie je sieťové. Slúchadlá disponujú certifikáciou Super X-Fi a sú kompatibilné s ďalšími produktmi Super X-Fi.

3,5mm audio JACK

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here