XIAOMI Mi Portable Bluetooth Speake

Svoje obľúbené skladby či podcasty môžete pomocou reproduktora Mi Portable Bluetooth Speaker počúvať všade. Zariadenie je priam stvorené na prenášanie vďaka svojim rozmerom, ktoré sú: 21,3 x 7,4 x 7,4 cm.

XIAOMI Mi Portable Bluetooth Speake

Bluetooth reproduktor XIAOMI Mi Portable Bluetooth Speake

Mi Portable Bluetooth Speaker konštrukčne odoláva vode a disponuje stupňom odolnosti IPX7. Jedná sa o striekajúcu alebo dažďovú vodu. Povrch reproduktora je z odolnej látky, ktorá dobre vyzerá a je príjemná na dotyk. Ovládacie tlačidlá zapnutia, párovania pomocou technológie Bluetooth, ovládania hlasitosti a pripojenia druhého reproduktora sa nachádzajú na vrchnej strane. Tlačidlá sú chránené gumou. Na spríjemnenie pri nosení alebo možnosti zavesenia je reproduktor opatrený prackou, ktorá sa nachádza na bočnej strane.

XIAOMI Mi Portable Bluetooth Speake

Bluetooth reproduktor XIAOMI Mi Portable Bluetooth Speaker sa k mobilnému telefónu pripája pomocou technológie Bluetooth vo verzii 5.0. Okrem prehrávania hudby je možné reproduktor používať ako speaker na telefonovanie. Vstavaný mikrofón ponúka používať reproduktor v režime handsfree.

reproduktor XIAOMI Mi Portable Bluetooth Speake

Zvuk, ktorý reprodukuje Mi Portable Bluetooth Speaker sa šíri pomocou dvoch 8W meničov. Celkový výkon reproduktora je 16 W. Zvuk je dostatočný, bohatý na basy s vyváženými výškami.

Nabíjanie Mi Portable Bluetooth Speaker

reproduktor XIAOMI Mi Portable Bluetooth Speake

Nabíjanie je zabezpečené pomocou kábla s konektorom USB-C. Energia z batérie postačí na 12 hodín počúvania hudby. Čas používania na jedno nabitie je závislý od používanej intenzity hlasitosti. Vstavaná batéria má kapacitu 2600 mAh, ktorá sa nabije za približne štyri hodiny.

Záver

XIAOMI Mi Portable Bluetooth Speake

Mi Portable Bluetooth Speaker ponúka príjemný posluch zvuku. Pri prenášaní oceníte jeho kompaktné rozmery s minimálnou hmotnosťou. Kapacita batérie je dostatočne veľká na to, aby ste si užili dostatok času s priateľmi pri počúvaní obľúbených interpretov. Vzhľadom na konštrukciu a použité materiály speaker odolá dažďu. V prípade, že disponujete dvomi reproduktormi Mi Portable Bluetooth Speaker, môžete ich vzájomne spárovať a tak reprodukovať zvuk súčasne na oboch zariadeniach. Balenie obsahuje reproduktor, nabíjací kábel typu USB-C. Produkt je možné zakúpiť v červenej, modrej alebo čiernej farbe.

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here