Bluetooth slúchadlá CARNEO Be Cool

Bluetooth slúchadlá sú už pre nás takpovediac každodenným spoločníkom spolu s mobilnými telefónmi. V našej redakcii techvia.sk sme tentokrát mali možnosť vyskúšať Bluetooth slúchadlá CARNEO Be Cool.

slúchadlá CARNEO Be Cool

Slúchadlá CARNEO Be Cool sú ukryté v netradičnom puzdre, ktoré slúži na ich nabíjanie a prenášanie. Svojím tvarom puzdro pripomína kabelku, pričom ide o dômyselne prepracovaný dizajn. Všetko je po ruke a nič sa nestratí. Slúchadlá sú uložené po stranách puzdra. Vrchné pútko sa môže použiť na zavesenie pri prenášaní, avšak v skutočnosti sa jedná o nabíjací kábel.

Okrem praktického dizajnu je matný povrch puzdra a slúchadiel veľmi príjemný na dotyk.

Bluetooth slúchadlá CARNEO Be Cool

Nabíjanie & párovanie Bluetooth slúchadiel CARNEO Be Cool

Slúchadlá sa nabíjajú v prenosnom puzdre po vložení na ich miesto. Batéria slúchadiel má kapacitu 50 mAh. Stav nabitia slúchadiel a puzdra je indikovaný LED diódou. Nabíjacie puzdro je vybavené batériou s kapacitou 280 mAh. Puzdro nabíjame pomocou kábla s konektorom typu microUSB. Čo sa týka doby nabíjania, ide o čas blížiaci sa k dvom hodinám. Slúchadlá na jedno nabitie dokážu prehrávať hudbu počas troch hodín. Avšak netreba zabudnúť, že tento čas je závislý od nastavenej úrovne hlasitosti počas prehrávania.

Párovanie so zariadením je veľmi jednoduché. Slúchadlá stačí vybrať z puzdra, v zariadení povoliť párovanie a následne používať. Dosah slúchadiel od spárovaného zdroja je cca 10 m v závislosti, kde slúchadlá používame. Bluetooth slúchadlá CARNEO Be Cool na prenos signálu používajú technológiu Bluetooth vo verzii 5.0.

Bluetooth slúchadlá CARNEO Be Cool

Reprodukovaný zvuk

Zvuk, ktorý sa šíri zo slúchadiel je dobrý, obsahuje výšky a basy. K nerušenému posluchu napomáhajú silikónové štuple. Štuple nielen dobre držia slúchadlá v uchu, ale aj dostatočne plnia svoju funkciu odhlučnenia od okolitých nežiaducich zvukov. Slúchadlá nedisponujú funkciou aktívneho potlačenia okolitého hluku.

slúchadlá CARNEO Be Cool

Bluetooth slúchadlá CARNEO Be Cool nerušene využijete pri posluchu hudby kdekoľvek, doma či pri športe. Slúchadlá dobre držia v uchu a sú odolné voči potu. Počas používania môžete využívať dotykové ovládanie priamo na slúchadlách, ktorým ovládate hlasitosť, prehrávanie skladieb alebo prijatie hovoru v režime handsfree. Zariadenie CARNEO Be Cool je možné si zakúpiť v týchto farebných prevedeniach: biele, šedé, šedo-biele alebo svetlo ružové, ako sme mali my v redakcii.

CARNEO BECOOL

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here