CREATIVE SENSEMODE AIR

Creative prichádza na trh s novými slúchadlami Creative Sensemode Air, ktoré obsahujú mnoho funkcií. Čo sa týka dizajnu, jedná sa skôr o malé slúchadlá, čo je samozrejme vítané v priemere pre menšie uši. Slúchadlá Creative Sensemode Air majú na výber tri rôzne gumové násadky, aby ešte lepšie padli do uší. Pre ešte menšie uši by snáď boli vhodné upevňovacie gumy, keďže počas nosenia má človek často pocit nestability v uchu s potrebou ich naprávania, aby náhodou nevypadli.

CREATIVE SENSEMODE AIR

Výdržovo ponúkajú Creative Sensemode Air 10 hodín hrania, spolu s dobitím v puzdre až 36 hodín. Ak však nestíhate slúchadlá nabiť, po 10-minútovom nabíjaní v krabičke dostanete 2 hodiny hrania. Počas ich nosenia si ich môžete nastaviť na tri rôzne režimy – aktívne potláčanie zvuku, ambientné zvukové pozadie a zvýraznenie okolitých zvukov.

Bluetooth slúchadlá CREATIVE SENSEMODE AIR

Aktívne potláčanie zvuku je kvalitné, skvele sa hodí, keď radi pracujete vo verejných priestoroch, ktoré sú však hlučné.  Ak však slúchadlá potrebujete, ale máte radi okolitý šum, tu prichádza vhod ambientný režim, ktorý neruší, ale zároveň máte približný prehľad o okolí. Zvýraznenie okolitých zvukov oceníte pri presúvaní sa napríklad mestom, kedy významne zvýrazní prichádzajúce autá. Zvýraznenie je však vhodné aj na komunikáciu, či už v tichšom alebo rušnejšom prostredí vďaka amplifikácii zvukových vĺn. Creative taktiež udáva, že po zvýraznení amplifikácie môžu byť slúchadlá vhodné aj pre ľudí s miernymi sluchovými nedostatkami.

Bluetooth slúchadlá CREATIVE SENSEMODE AIR

Slúchadlá Creative Sensemode Air sa nepoškodia ani počas nečakaného dažďa či cvičenia, keďže sú vybavené IPX5 certifikátom, ktorý ich udrží v suchu.

Creative Sensemode Air taktiež spolupracujú s aplikáciou SXFI, ktorá vám po vyzvaní naskenuje uši a tvár. Následne budú slúchadlá hrať zvuk upravený vašej anatómii vonkajšieho ucha, čiže s efektom lepšieho zážitku z hranej hudby. Po naskenovaní funkcia funguje iba pri prehrávaní hudby z danej aplikácie.

Myslíme si, že funkčnosť slúchadiel Creative Sensemode Air odpovedá cene. Malým mínusom je ich upevnenie v malom uchu, ktoré by mohlo byť stabilnejšie. Veľkým plusom vo svojej cenovej kategórii je nevšedné vybavenie možnosti naskenovania anatómie vonkajšieho ucha pre lepší zvuk. Po nastavení zvuku v SXFI je zvuk jasnejší s jemne lepšími basmi.

Bluetooth slúchadlá CREATIVE SENSEMODE AIR

techvia.sk

 

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here