HONOR MAGIC EARBUDS

Spoločnosť HONOR k svojim technologicky kvalitným smartfónom a novinke v odvetví notebookov HONOR MagicBook pridala ďalšiu novinku bezdrôtové slúchadlá HONOR Magic Earbuds.

slúchadlá HONOR MAGIC EARBUDS

Magic Earbuds ponúkajú všetko, čo dnešné moderné slúchadlá majú mať. Zariadenie disponuje aktívnym potláčaním okolitého zvuku, podporuje dotykové ovládanie a disponuje ochranou krytia  IP54. Vodeodolná konštrukcia podľa krytia odoláva dažďu či potu a to znamená, že slúchadlá sú vhodné pri rôznych športových aktivitách. Technológia potlačenia okolitého šumu výrazne zlepšuje zážitok z reprodukovanej hudby a rovnako tak zabezpečuje kvalitnejší posluch pri telefonovaní.

Obsah balenia

Balenie obsahuje slúchadlá, nabíjací kábel typu USB-C, náhradné silikónové štuple v troch veľkostiach a dokovacie  prenosné puzdro.

slúchadlá HONOR MAGIC EARBUDS

Nabíjanie – prenosné puzdro

Slúchadlá Magic Earbuds sa nabíjajú pomocou prenosného puzdra. Prenosné puzdro slúži na prenos slúchadiel ako aj na ich nabíjanie ako powerbanka. Keď vložíte slúchadlá do puzdra, automaticky sa začnú nabíjať. Stav nabitia informuje LED dióda, ktorá sa nachádza medzi slúchadlami.

slúchadlá HONOR MAGIC EARBUDS

Samotná prenosná stanica má taktiež diódu, ktorá informuje o jej stave nabitia. Dióda sa nachádza na strane otvárania puzdra. Nabíjanie prenosného puzdra je zabezpečené konektorom typu USB-C. Konektor sa nachádza na zadnej strane pri tlačidle párovania slúchadiel so zariadením pomocou technológie Bluetooth 5.0. Dióda informujúca o stave nabitia pri nabíjaní svieti v troch rôznych farbách. Červená znamená, že prenosné puzdro je vybité, žltá indikuje stredne nabité a zelená farba informuje o plnom nabití puzdra.

HONOR MAGIC EARBUDS

Párovanie slúchadiel HONOR Magic Earbuds

Spárovanie slúchadiel so smartfónom prebieha veľmi jednoducho a intuitívne. Keď budete slúchadlá Earbuds pripájať k smartfónom HONOR A HUAWEI, ktoré používajú minimálne verziu MagicUI 3.0 a EMUI 10.0 a novšiu, tak párovanie prebehne automaticky pomocou vyskakovacieho okna.

V prípade, že slúchadlá používate s telefónom inej značky, tak párovanie prebehne klasickým spôsobom. Otvoríte puzdro na zadnej strane a stlačíte tlačidlo párovania. Dióda v strede medzi slúchadlami začne blikať na bielo. Následne sa medzi dostupnými zariadeniami na telefóne zobrazia slúchadlá. Je potrebné povoliť pripojenie, vyhľadať nové zariadenie, potvrdiť pripojenie a slúchadlá HONOR Magic Eardbuds sú pripravené na používanie.

recenzia HONOR MagicBook 14Eliminácia okolitého hluku

Slúchadlá HONOR Magic Earbuds eliminujú okolitý hluk a šum pomocou vstavanej technológie, ktorá odfiltruje okolitý nežiaduci šum až o 32dB. Táto funkcia skvalitňuje prichádzajúci a odchádzajúci hovor a taktiež samotný hudobný posluch. Slúchadlá pri počúvaní hudby zvládajú aj vyššie basy a reprodukujú celkom čistý zvuk. Zvukový prejav je kvalitný aj z dôvodu, že slúchadlá dobre priliehajú k uchu pomocou silikónových štupľov. Počas používania slúchadlá dobre držia v uchu a nestalo sa, aby vypadli aj pri náročnejších fyzických aktivitách.

HONOR MAGIC EARBUDS

Funkcia okolitého šumu sa aktivuje podržaním prsta na hociktorom slúchadle. Prijať a ukončiť hovor alebo prehrať a pozastaviť hudbu je možné dvojitým poklepaním taktiež na hociktoré slúchadlo.

Výdrž batérie – rozmery Bluetooth slúchadiel HONOR Magis Earbuds

HONOR MAGIC EARBUDS

Slúchadlá pri počúvaní hudby poskytnú cca 3 hodiny posluchu hudby. Tento čas je ovplyvnený intenzitou hlasitosti a zapnutím alebo vypnutím funkcie eliminácie okolitého šumu. Nám v redakcii sa táto doba podarila dosiahnuť.  Výrobca uvádza, že uskutočnený hovor môže trvať aj 2 hodiny a pri vypnutej funkcii okolitého šumu až 2,5 hodiny. Tento údaj sme žiaľ neodskúšali, lebo žiadny uskutočnený hovor „našťastie“ netrval tak dlho, ako výrobca uvádza. Ale čo môžeme potvrdiť je, že funkcia potlačenia šumu funguje dostatočne a počas používania nedošlo k nežiaducemu prerušeniu spojenia alebo k nepripojeniu párovaného zariadenia.

HONOR MAGIC EARBUDS

Rozmery slúchadiel sú kompaktné. Dĺžka slúchadla je 40 mm. Hmotnosť jedného slúchadla je 6 g. Silikónový štupeľ do uší je možné meniť pomocou priložených náhradných štupľov v balení. Nabíjacie puzdro má rozmery: dĺžka 81 mm, šírka 35 mm a výška 29 mm. Hmotnosť prenosného puzdra spolu so slúchadlami je 62 g.

Záver recenzie

slúchadlá HONOR MAGIC EARBUDS

Bluetooth slúchadlá HONOR Magic Earbuds sa konštruktérom vydarili. Reprodukovaný zvuk bol čistý, veľmi dobrej kvality. Funkcia potlačenia okolitého šumu fungovala po pridržaní prsta na hociktorom slúchadle bez problémov. Výdrž batérie je adekvátna rozmerom a hmotnosti. Čas používania je dostačujúci na jedno nabitie. Samotné používanie je intuitívne a nosenie je neobmedzujúce, slúchadlá netlačia a nemajú tendenciu vypadnúť ani pri športových aktivitách. Slúchadlá HONOR Magic Earbuds je možné zakúpiť v bielej a modrej farbe.

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here