CREATIVE STAGE AIR V2

Spoločnosť CREATIVE, ktorá sa zameriava na výrobu zariadení na reprodukovanie hudby, ponúka na slovenskom trhu reproduktor s označením STAGE AIR V2.

CREATIVE STAGE AIR V2

Bluetooth reproduktor má podlhovastý tvar s priamymi rovnými líniami bez žiadnych badateľných výstupkov. Rozmery zariadenia sú: dĺžka 410 mm, šírka 94 mm a výška 75 mm. Tieto rozmery predurčujú soundbar na umiestnenie napríklad pod monitor či televízor.

reproduktor CREATIVE STAGE AIR V2

Pripojenie, párovanie reproduktora Bluetooth Soundbar CREATIVE STAGE AIR V2 je možné dvomi spôsobmi, buď pomocou kábla alebo bezdrôtovo Bluetooth funkciou. V prvom prípade ide o klasické použitie audiokábla a konektora 3,5 mm audio jack. Druhý spôsob je párovanie technológiou Bluetooth  vo verzii 5.3. Na napájanie reproduktora sa používa kábel s konektormi typu USB-A a USB-C. Všetky tieto káble sa nachádzajú v balení spolu s reproduktorom.

Bluetooth Soundbar CREATIVE STAGE AIR V2

Oba spôsoby pripojenia sú jednoduché a intuitívne bez žiadnej dodatočnej inštalácie. Pri použití Bluetooth si zariadenie napríklad v mobilnom telefóne vyhľadáme tak, ako keby sme pripájali napríklad Bluetooth slúchadlá.

Bluetooth Soundbar CREATIVE STAGE AIR V2

Pripájacie konektory sa nachádzajú na zadnej stane reproduktora STAGE AIR V2. Ovládacie tlačidlá hlasitosti, zapnutia zariadenia a spustenia Bluetooth na párovanie sú umiestnené na pravej bočnej strane. Tlačidlá sú pogumované bez svetelnej indikácie. O zapnutom stave reproduktora alebo spustenej Bluetooth funkcie informuje LED dióda, ktorá sa nachádza na pravej strane pod mriežkou,  zakrývajúcou reproduktory.

Bluetooth Soundbar CREATIVE STAGE AIR V2

Predná krycia mriežka ukrýva dva 5W reproduktory, ktorých maximálny výkon je 20 W. Ďalej sa v tele zariadenia nachádza 2200 mAh batéria. Kapacita batérie postačí približne na šesť hodín prehrávania hudby. Celkový čas závisí od spôsobu pripojenia a od intenzity hlasitosti počúvanej hudby.

Soundbar CREATIVE STAGE AIR V2

Soundbar CREATIVE STAGE AIR V2 ponúka kvalitný zvuk, príjemné malé rozmery a priame línie zariadenia. Pripojenie a ovládanie reproduktora je jednoduché a intuitívne. Zvuk, ktorý Soundbar CREATIVE STAGE AIR V2 šíri je čistý, vyvážený s dobre nastavenými basmi. Reproduktor nedisponuje certifikátom odolnosti IP. Bluetooth Soundbar CREATIVE STAGE AIR V2 je možné zakúpiť v čiernej farbe.

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here