Braun Smart IPL Skin i·expert PL7253

Spoločnosť Braun prichádza na slovenský trh s novým domácim epilátorom Braun Smart IPL Skin i·expert PL7253, ktorý sme v našej redakcii techvia.sk mali k dispozícii na redakčný test. Epilátor Braun Smart IPL Skin i·expert je prvý smart IPL prístroj s exkluzívnou bezplatnou aplikáciou. Tento prístroj umožňuje odstránenie chĺpkov na celom tele za 15 minút. Epilátor je k dispozícii v ružovozlatej farbe. A hoci sa jedná o ženský epilátor, rovnako vhodný je aj pre mužov.

Braun Smart IPL Skin i·expert PL7253

Dizajn & Batéria

Epilátor Braun Smart IPL Skin i·expert PL7253 je vyrobený z kvalitného plastového materiálu s matným povrchom. Fyzické rozmery zariadenia sú 21 x 22 x 30 cm (Š x V x H) a jeho hmotnosť predstavuje 1 490 g. Veľkou výhodou je jeho nízka hmotnosť, jednoduchá prenosnosť a praktická spratnosť.

epilátor Braun Smart IPL Skin i·expert PL7253

Pri samotnej epilácii z prístroja prúdi studený vzduch, čo mu dodáva na precíznosti a zabezpečuje bezbolestné ošetrenie. Prístroj disponuje aj zabudovaným snímačom pokožky s UV filtrom, ktorý sníma pokožku až 80-krát za sekundu, aby rozpoznal aj tie najmenšie rozdiely v odtieni pleti. Na vrchnej strane prístroja sa nachádza tlačidlo +/-, ktorým si môžete nastaviť intenzitu sily epilácie. Nad tlačidlom intenzity sily sa nachádza väčšie tlačidlo, pomocou ktorého si môžete vybrať z dvoch režimov intenzity svetla pre citlivú pokožku, aby bola dlhodobo hladká aj v citlivých partiách.

Kábel na zapojenie prístroja do elektrickej energie je zabudovaný priamo v prístroji, a to v zadnej časti. Napätie pripojenia batérie je 240 V.

Braun Smart IPL Skin i·expert PL7253

Aplikácia

K prístroju Braun Smart IPL Skin i·expert PL7253 je priradená aj aplikácia. Aplikácia sa volá Braun Skin i·expert IPL a môžete si ju nainštalovať v internetovom obchode Google Play. V tejto aplikácii môžete sledovať priebeh vašej epilácie, ako aj jej presnosť na vami daných miestach. Môžete si tu napríklad nastaviť aj odtieň vašej pleti a mnoho ďalšieho.

Príslušenstvo & Obsah balenia

Prístroj Braun Smart IPL Skin i·expert PL7253 je v balení uložený v puzdre staroružovej farby spolu s ostatným príslušenstvom. Samotné puzdro je z kvalitného materiálu, je prenosné a ľahké, vďaka čomu si epilátor môžete vziať všade so sebou. V puzdre sa nachádza samotný prístroj, transformátor spolu so sieťovým káblom do zástrčky, žiletka Venus Extra Smooth a tri nadstavce na epilátor, pričom jeden z nich sa nachádza priamo na prístroji. Prvý nadstavec, „presná hlava“ je určený na menšie partie, ako sú tvár a intímne partie. Druhý nadstavec, „široká hlava“ je navrhnutý na väčšie partie, ako napríklad hrudník či stehná a tretí nadstavec, „štandardná hlava“ sa používa predovšetkým v podpazuší.

epilátor Braun Smart IPL Skin i·expert PL7253

Záver

Po skončení nášho redakčného testu epilátor Braun Smart IPL Skin i·expert PL7253 hodnotíme ako veľmi dobrý. Výhodou je, že je prenosný a ľahký, a že ho môžete používať z pohodlia domova. Aplikácia vám bude slúžiť ako vaša osobná kozmetička a môžete v nej sledovať celý proces epilácie. V balení sa nachádza všetko, čo budete potrebovať a veľkým plusom je aj spomínané praktické puzdro. Výkon zariadenia je dostatočne dobrý a páčilo sa nám, že počas celej epilácie z prístroja prúdi chladný vzduch. Obsluha samotného zariadenia je jednoduchá a pohodlná. Epilátor Braun Smart IPL Skin i·expert PL7253 sa pohybuje v cene cca 550 €.

Braun Smart IPL Skin i·expert PL7253

techvia.sk

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here