CREATIVE PEBBLE PRO MINIMALIST

Nové Pebble Pro Minimalist od spoločnosti Creative s RGB podsvietením prichádzajú v známom prevedení polguľovitého tvaru s typickým 45% náklonom výstupu, ktorý sa hodí ku každému pracovnému počítaču, aby zabezpečili prenos zvuku rovno k ušiam.

Nové reproduktory sa vôbec nemusíte báť „vypeckovať do maxima“, keďže majú vstavané interné audio spracovanie proti skresľovaniu zvuku vo vysokých výškach. Hlasno ich môžete nechať hrať bezpečne dlho bez obáv z poškodenia techniky práve vďaka RMS systému celkových 10W spolu dokopy s výraznejšími a silnejšími basmi.

Tieto malé  reproduktory sa na prvý pohľad nezdajú, ale vďaka svojmu vybaveniu vás prekvapia. Ak vám však sila zvuku pri 10W nestačí alebo reproduktory plánujete použiť mimo bežných pracovných povinností, Creative vám ponúka zvýšiť výkon na celkových 30W RMS po zapojení reproduktorov do 30W USB PD adaptéra. Ten však v balení zahrnutý nie je. Zvukovo hrajú Pebble Pro Minimalist prekvapivo krásne, s čistým zvukom s pekne zvýraznenými basmi bez úkoru na kvalite gitár a vyšších frekvencií. Zvuk je výrazný už asi pri polovici hlasitosti, pričom pri maxime je jasne počuť celkový potenciál kvality zvuku.

reproduktor CREATIVE PEBBLE PRO MINIMALIST

S nastavením reproduktorov problém mať určite nebudete, keďže 1,8m kábel medzi jednotlivými polguľami vám dá dosť slobody. Dokonca ani s pripojením do portov nebude problém, keďže v balení nájdete kábliky s adaptérmi na všetky typy portov. Okrem toho máte možnosť si ich k počítaču pripojiť bezdrôtovo cez Bluetooth 5.3.

reproduktor CREATIVE PEBBLE PRO MINIMALIST

Čo sa týka pracovných záležitostí, Pebble Pro Minimalist ponúkajú viac ako obyčajné reproduktory. Vďaka aplikácii SmartComms Kit môžete jednoducho a inteligentne komunikovať, či už na online konferenciách alebo so svojím online tímom v hrách vďaka smart detekcii hlasu, ktorá automaticky zistí, či hovoríte alebo nie a podľa toho vás na konferencii stíši alebo vám mikrofón zapne. Tiež sa nemusíte obávať, že vám v počítači bude počuť suseda, ktorý sa práve rozhodol kosiť. O elimináciu tohto a iných nechcených zvukov sa postará spoľahlivo rušenie okolitého zvuku. Ak si však chcete dopriať súkromie, je možné si do Pebble reproduktorov pripojiť slúchadlá, takže celý rozhovor bude prístupný iba vám.

reproduktor CREATIVE PEBBLE PRO MINIMALIST

Reproduktory taktiež oslovia filmových prívržencov. Pebble Pro Minimalist sú totiž schopné samostatne spracovať hudbu na pozadí, ktorá prebieha súčasne s konverzáciami. Týmto spôsobom zabezpečia, aby hudba nebránila zrozumiteľnosti rozhovorov a zároveň zachovanie ich prirodzeného tónu. Po našom redakčnom teste si myslíme, že túto funkciu majú reproduktory veľmi dobre zvládnutú.

V našej redakcii techvia.sk sme presvedčení, že za ponúkanú cenu sú Pebble Pro Minimalist vynikajúcou a šikovnou voľbou, ktorá zvládne pracovné aj voľnočasové nároky používateľa. Okrem toho vďaka svojej kompaktnejšej veľkosti na stole vyzerajú dobre, pričom podsvietenie im dodáva na elegancii.

reproduktor CREATIVE PEBBLE PRO MINIMALIST

techvia.sk

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here