Genesis Xenon 800

PC myš Genesis Xenon 800 je vybavená jedným z najpresnejších snímačov na svete, a to  Pixart PMW3389.  Myš je maximálne prispôsobiteľná podľa vašich potrieb, keďže si môžete na nej prispôsobiť 2 horné panely, váhu myši vďaka dodatočným závažiam (1,5 g každé) a k dispozícii sú dokonca 3 vymeniteľné tlačidlá DPI. K myši je taktiež dodaná jedna extra sada teflónových posúvačov pre väčšiu odolnosť.

PC myš Genesis Xenon 800

Snímač Pixart PMW3389

Genesis Xenon 800

Pixart PMW3389 je jeden z najpresnejších snímačov na svete bez žiadnych anomálií. My sme myš testovali aj pri tých najnáročnejších FPS hrách a túto vetu môžeme len potvrdiť. Myš za celé testovanie neprejavila žiadnu anomáliu a reagovala aj pri tých najprudkejších pohyboch. Snímač má maximálnu rýchlosť až 400 IPS (10,16 m/s) a rozlíšenie až 16 000 DPI. Citlivosť si môžete prispôsobiť plne podľa vašich potrieb na ľubovoľnú hodnotu a taktiež si ju môžete priradiť k 7-úrovňovému tlačidlu, vďaka ktorému si môžete zmeniť citlivosť za chodu.

Aplikácia

Xenon 800 pracuje s veľmi jednoduchou aplikáciou. Môžete si v nej prispôsobiť každé jedno tlačidlo tak, ako vám vyhovuje. Ďalej si v nej dokážete nastaviť DPI profily, LED podsvietenie, rýchlosť rolovania, vlastné makrá a iné pokročilejšie nastavenia.

Screenshot Genesis Xenon 800

Ostatné komponenty

Genesis Xenon 800

Okrem jedného z najpresnejších senzorov je Xenon 800 vybavená aj inými vysoko kvalitnými komponentmi. Ako napríklad odolnými a citlivými spínačmi Omron D2FC-F-7N so životnosťou 20 miliónov kliknutí, mikrospínačmi bočných tlačidiel Huano White so životnosťou 3 miliónov kliknutí a kolieskovým spínačom Huano Green so životnosťou 5 miliónov kliknutí.

počítačová myš Genesis Xenon 800

Záver

Počítačová myš Xenon 800 sa pri našom redakčnom testovaní prejavila v tom najlepšom svetle, a preto ju môžeme len odporučiť. Myš je vhodná ako pre začiatočníkov, tak aj pre náročných hráčov. Okrem krásneho matného dierovaného dizajnu a tej najlepšej prispôsobiteľnosti ponúka aj vstavanú pamäť, vďaka ktorej si myš aj po pripojení do nového zariadenia nebude požadovať opätovné nastavenie. Recenziu uzatvárame orientačnou cenou 40 €.

myš PC Genesis Xenon 800

techvia.sk

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here