Holiaci strojček Xiaomi S700

Pole pôsobnosti spoločnosti Xiaomi sa v posledných rokoch neustále rozširuje, okrem mobilných telefónov ponúka na trhu produkty ako sú vŕtačky, slúchadlá či iné druhy elektroniky a postupne sa z nej  stáva gigant v tejto oblasti.

Holiaci strojček S700 je prvým svojej rady v rámci Xiaomi, pričom ponúka vysokú úroveň precíznosti a ochrany pre svojich používateľov. So samotným strojčekom nájdete v balení aj kryt na hlavicu, adaptér na nabíjačku, USB-C kábel, čistiaci štetček a nabíjaciu stanicu, ktorá funguje ako stojan. Samotný strojček je po dizajnovej stránke veľmi pohodlný, elegantný s príjemnou tmavomodrou a čiernou farbou, no zároveň je veľmi ľahký, takže sa vaša ruka nevysilí veľmi rýchlo pri používaní. Rovnako je vodoodolný, čiže je vhodný aj na mokré holenie.

Holiaci strojček Xiaomi S700

Ruka v ruke s dobrou stavbou idú aj funkcie. Strojček má tri nastaviteľné rýchlosti: „low, medium a high“. Disponuje aj ukazovateľom stavu LED-kou, ktorá pri poškodení, zanesení vlasom či inej chybe vypíše „error“ a vypne strojček.

Rovnako sa na strojčeku Xiaomi S700 nachádza aj indikátor stavu batérie s kapacitou 700 mAh, ktorý je vybavený dvoma módmi zobrazenia prevádzky a nabíjania. Pri používaní svieti na bielo (pri 100%-40%), oranžovo (40%-20%), červeno (20%-1%) a pri vybití trikrát zabliká na červeno a vypne sa. Podobne je tomu tak pri nabíjaní, avšak indikátor bliká. Keď svetlo ostane svietiť na bielo, vieme, že je strojček nabitý.

Holiaci strojček Xiaomi S700

Nabíjačka je 5.0 W. Nabitie batérie trvá 120 minút a na jedno nabitie ponúka výdrž 60 minút, čo je viac než postačujúce. V prípade potreby je možnosť batériu vybrať.

Holiaci strojček Xiaomi S700

Hlavica strojčeka sa dá jednoducho vybrať a vyčistiť, taktiež je možné zakúpiť náhradnú s cenou okolo 20 € za kus. Cena celého balenia Xiaomi S700 sa pohybuje okolo 100 €.

techvia.sk

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here