recenzia Bezdrôtové slúchadlá K3553
Špičkový zvuk, nízka cena, kvalitné materiály

Testovali sme pre vás v redakcii nové slúchadlá od spoločnosti Aligátor M-TK Moveteck BTS headphones K3553. Tieto slúchadlá vám ponúknu špičkový zvuk v prijateľnej cenovej kategórii.

Poďte sa s nami na ne pozrieť

recenzia Bezdrôtové slúchadlá K3553Balenie obsahuje

recenzia Bezdrôtové slúchadlá K3553V balení nájdete slúchadlá, napájací kábel, AUX kábel a manuál.

Dizajn slúchadiel

recenzia Bezdrôtové slúchadlá K3553Slúchadlá sú dostupné v troch elegantných farebných kombináciách – v červenej, modrej a čiernej. Na výrobu týchto slúchadiel boli použité kvalitné materiály. Farebná látka z vrchnej strany konštrukcie slúchadiel je doplnená syntetickou kožou, ktorá sa nachádza z vnútornej strany. Slúchadlá BTS 3553 vďaka tejto kombinácii pôsobia príjemne a luxusne. Ušnice majú vankúšiky taktiež zo syntetickej kože.

Všetky ovládacie prvky boli presunuté na ľavú ušnicu, na ktorej majú svoje miesto tlačidlá: power on/off tlačidlo, ktorým je možné prepínať tri módy (rádio, Bluetooth a prehrávanie z SD karty), tlačidlo na zastavovanie a púšťanie hudby a prijímanie hovorov, port na nabíjanie so vstupom micro USB, port na AUX, slot na micro SD kartu a dve tlačidlá na ovládanie hlasitosti a posúvania hudby.

recenzia Bezdrôtové slúchadlá K3553Slúchadlá majú aj vstavaný mikrofón, takže si nemusíte zakaždým vyberať telefón, aby ste mohli telefonovať. Pevná hliníková konštrukcia slúchadiel dáva istotu, že sa nezlomia. Zároveň sa veľmi dobre nosia za každých podmienok, keďže vážia menej ako 500 g. Môžete ich používať hodiny a hodiny a nebudete mať nutkanie si ich dať dolu, aby si vaše uši oddýchli a taktiež sa nemusíte báť ísť s nimi aj športovať. Slúchadlá vám na hlave budú držať ako „prikované“. Pokiaľ pri sebe nemáte mobilný telefón, notebook alebo microSD kartu, nevadí. Slúchadlá BTS 3553 disponujú aj FM rádiom.

Zvuk

recenzia Bezdrôtové slúchadlá K3553Kvalita zvuku je výborná. V tejto nízkej cenovej kategórii (cca 30 €) slúchadlá BTS 3553 ponúkajú zvuk prémiovejších slúchadiel s minimálnym šumom. Slúchadlá sme skúšali pri počúvaní rôznych žánrov hudby, pozeraní filmov či hraní hier. Pri všetkých týchto zvukových testoch slúchadlá ponúkli vyvážené a čisté výšky, basy a aj stredy.

Výdrž batérie

Pri plnom nabití batérie s kapacitou 300mAh môžete počúvať hudbu až 13 hodín. Batériu si nabijete na 100 % za približne hodinu a pol, malým mínusom je absencia rýchlonabíjania.

Zhrnutie

mínus
+ Dlhá výdrž batérie – Nedajú sa skladať
+ Kvalitný zvuk – Nevymeniteľné vankúšiky
+ Pevná konštrukcia – Nepolohovateľné ušnice
+ Elegantný vzhľad – Absencia rýchlonabíjania
+ Nízka hmotnosť – Ak máte okuliare, môžu vás jemne tlačiť
+ Nízka cenová kategória
+ Minimálny šum
+ FM rádio

Ak máte záujem o veľké slúchadlá, BTS 3553 majú čo ponúknuť a investícia cca 30 € sa podľa nás v redakcii jednoznačne oplatí a slúchadlá vám dobre poslúžia.

Bezdrôtové slúchadlá K3553Techvia.sk