powerbanka Trust PRIMO

Kapacita batérie sa pri dnešných moderných smartfónoch neustále zväčšuje. Napriek tomu dostatku energie v batériách telefónov nie je nikdy dosť. Najmä, ak sa ocitneme v situáciách s obmedzeným prístupom k elektrickej sieti. S mobilnými telefónmi zachytávame okamihy každodenného života, s ktorými sa delíme so svojím okolím na sociálnych sieťach. Na zabezpečenie energie pre mobilné telefóny a rôznu nositeľnú elektroniku slúži aj powerbanka z dielne spoločnosti Trust. Zariadenie nesie názov Trust PRIMO. Kapacita powerbanky je 15000 mAh.

powerbanka Trust PRIMO

Dizajn

Telo powerbanky je vyhotovené z plastu. Plast má jemnú štruktúru v prevedení priečnych šikmých čiar. Tento vzor je jemný, pôsobí elegantne. Textúra slúži okrem dizajnu aj na zdrsnenie plastu, aby nedošlo k nežiaducemu šmýkaniu pri používaní externej batérie.

powerbanka Trust PRIMO

Na jednej bočnej hrane sa nachádzajú štyri informačné diódy. LED diódy používateľa informujú o stave nabitia a aktuálnej kapacite powerbanky.

LED powerbanka Trust PRIMO

Na náprotivnej bočnej strane je umiestnené mechanické hardvérové tlačidlo na spustenie nabíjania, napríklad telefónu.

powerbanka Trust PRIMO

Všetky konektory, ktoré má powerbanka sa nachádzajú na jednej strane. K dispozícii je 2x USB konektor na nabíjanie zariadení. Ďalej kombinovaný konektor typu USB-C, ktorým môžeme nabíjať powerbanku alebo v prípade potreby ho použiť na dobíjanie smartfónov, slúchadiel či hodiniek.

konektor powerbanka Trust PRIMO

Primárne sa powerbanka Trust PRIMO dobíja káblom s konektorom typu micro USB.

powerbanka Trust PRIMO

Obsah balenia

obsah balenia powerbanka Trust PRIMO

Po rozbalení v balení nájdeme spomínanú powerbanku, kábel s konektorom typu micro USB. Pribalený nabíjací kábel má dĺžku 37,5 cm. Rozmery powerbanky sú: dĺžka 13,8 cm, šírka 7,4 cm a výška 2,0 cm. Váha powerbanky Trust PRIMO je 330 gramov.

Nabíjanie – používanie powerbanky

Hneď po vybalení powerbanky sme pripojili mobil, aby sme ju čo najviac vybili. Tak povediac na nulu, aby powerbanka nebola schopná nabíjať smartfón. Následne sme powerbanku pripojili k elektrickej sieti pomocou klasického adaptéra dodávaného k mobilným telefónom. Powerbanka sa nabíjala rovných 6 hodín. O priebehu nabíjania a stave nabitia nás informovali informačné LED diódy.

nabíjanie powerbanka Trust PRIMO

Po spomenutých šiestich hodinách nabíjania prestala blikať posledná štvrtá dióda a začala svietiť natrvalo.
Dobíjanie zariadení pomocou powerbanky PRIMO je jednoduché, stačí vložiť do konektora kábel s príslušnou koncovkou a na bočnej strane zatlačiť tlačidlo. Po stlačení sa začne pripojené zariadenie nabíjať. Koľko kapacity počas nabíjania a po nabití ubudlo z powerbanky nás informujú LED diódy na bočnej strane powerbanky. Dobu trvania nabíjania pripojeného zariadenia a počet wattov si určí sama powerbanka.

INPUT OUTPUT
Micro USB 5V – 2A USB – A 5V – 2,4A
USB – C 5V – 3A USB – C 5V – 3A

nabíjanie powerbanka Trust PRIMOZhrnutie

Powerbanka Trust PRIMO s kapacitou 15 000 mAh je užitočný  a praktický spoločník pre aktívnych ľudí, ktorí používajú smart elektroniku na maximum. Produkt má prijateľné rozmery a jeho hmotnosť nikoho neodradí pri používaní a prenášaní so sebou ako zdroj energie. Powerbanku je možné si zakúpiť vo farebných prevedeniach biela, ružová, mätová a modrá.

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here