Prenosný reproduktor BTS SPEAKER F2748

S používaním smartfónov ruka v ruke ide aj stúpajúci trend využívania periférnych zariadení. Jedným z nich je aj SPEAKER, ktorý na trh priniesla spoločnosť ADART COMPUTERS s.r.o.

Dizajn

Línie a tvar reproduktora sú hladké a jednoduché. Konštruktéri použili tvar valca, do ktorého umiestili po stranách reproduktory a celé príslušenstvo.

Prenosný reproduktor BTS SPEAKER F2748V protiľahlých stranách sa nachádzajú reproduktory. Jeden reproduktor je hladký a prekrýva ho len ochranná mriežka. Pri druhom reproduktore na ochrannej mriežke sa nachádzajú kombinované tlačidlá na prehrávanie hudby a ovládanie hlasitosti. Ďalej tu nájdeme konektor microUSB kábel, jack kábel a otvor na microSD kartu.

Prenosný reproduktor BTS SPEAKER F2748

Konštruktéri na speaker použili tvar valca, aby sa pri používaní reproduktor nekontrolovateľne nepohyboval, z toho dôvodu má na spodnej strane pevné malé nožičky. Na týchto nožičkách reproduktor pevne sedí a nedochádza k pohybu.

Obsah balenia

Prenosný reproduktor BTS SPEAKER F2748V balení sa okrem reproduktora SPEAKER ešte nachádza kábel typu USB/microUSB na nabíjanie a kábel na audio prehrávanie typu jack 3,5 mm. Na prenos a prípadné zavesenie je v balení aj popruh na plece.

Prenosný reproduktor BTS SPEAKER F2748Bluetooth, microSD karta prípadne jack

Počúvanie hudby pomocou zariadenia SPEAKER je veľkorysé. Reproduktor si s prehrávaným zariadením spárujete pomocou technológie Bluetooth alebo 3,5 mm jacku, prípadne priamo z microUSB karty.

Prenosný reproduktor BTS SPEAKER F2748Samotné prehrávanie hudby, výšky a basy sú na prijateľnej úrovni. Myslíme si, že cena, ktorú má toto zariadenie je prijateľná. Prenosný reproduktor BTS SPEAKER F2748 určite urobí dobrú službu svojmu majiteľovi. Zariadenie sa na trhu ponúka vo farebnom prevedení: OH YEAH!, Gold, Red a Blue.

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here