Samsung Party Audio Box MX-T70

Výkonný reproduktor Samsung Party Audio Box MX-T70 so vstavaným subwooferom vám vyčaruje úsmev na tvári, keď si na ňom pustíte svoju obľúbenú pesničku. Je vhodný na rodinné oslavy, párty na záhrade alebo doma. A super na ňom je, že ho nezastaví ani mierny dážď. Samotný reproduktor má dokopy po zapnutí BASS funkcie až 1 500 W. Už aj samotné číslo hovorí o jeho sile.

Samsung Party Audio Box MX-T70

Reproduktory

Samsung Party Audio Box MX-T70

Celkový výkon dvojsmerného reproduktora je až 1500 W, pričom veľkosť výškového meniča je 1.0′ / 12 ohm, veľkosť stredového meniča je 5.25′ / 6 ohm a veľkosť basového meniča je 10′ / 3 ohm.

Z dvoch strán sa nachádzajú dokopy štyri reproduktory: dva výškové a dva stredové (middle, treble). V strede je jeden subwoofer určený na basy (bass). Zospodu reproduktora je vidieť veľkú dieru – bassreflex, ktorú nie je vhodné zakrývať kvôli čistote zvuku.

Ak si chcete hudbu prehrávať bezdrôtovo, môžete použiť Bluetooth. V prípade, že si chcete vychutnať kvalitnú čistú hudbu bez straty kvality zvuku je vhodnejší klasický krátky kábel na eliminovanie strát na kvalite.

DJ efekty, zvukové módy a bass booster

Po zapnutí efektov sa začne modifikácia zvuku v štýle DJ.  Na výber je:  hluk, filter, rozdrvenie a zbor. Zväčša neslúžia na vylepšenie zvuku.

Naopak, zvukové módy by mali pomôcť  prispôsobiť sa prehrávanej hudbe podľa žánru. Je na výber z Party, Standard (Mono), Hiphop, Edm, Rock, Latin, House a Reggae.

Samsung Party Audio Box MX-T70

Bass booster je obzvlášť zaujímavá funkcia reproduktora, ktorá vám „vylepší zvuk“ pridaním intenzity spodných tónov. Vo väčšine prípadov táto funkcia zvuk naozaj zlepšila, ale pri pesničkách, ktoré už sami o sebe majú priveľa basov je táto funkcia nežiaduca. Bass booster sa dá zapnúť na ovládači.

Karaoke

Pomocou tohto reproduktora  je možné spievať zároveň s hrajúcou hudbou, čo je takzvané karaoke – môžete sa hrať na popovú hviezdu. Tento režim spustíte po pripojení mikrofónu do reproduktora (konektory vzadu).

Samsung Party Audio Box MX-T70

Osvetlenie

Reproduktor svieti v štýle party osvetlenia, avšak miestnosť určite dostatočne neosvetlí. Osvetlenie je skôr vhodné na to, aby ste do Samsung Party Audio Box MX-T70 v tme nenabúrali. Dokáže svietiť v režimoch Party, Ambient, Dance – tanec, Thunderbold – búrka, Star – hviezda a Lover. Svieti z dvoch miest, a to zo stredu pri subwoofer reproduktore a zospodu. Zospodu svieti zo všetkých troch vnútorných strán nôh reproduktora.

Konektivita

Samsung Party Audio Box MX-T70

Zo zadnej strany reproduktora sú umiestnené 6,3 mm audio jacky s otočným voličom ECHO a VOL – echo a hlasitosť. Sú určené na karaoke spev. V strede sú cinch konektory slúžiace na káblové spárovanie viacerých reproduktorov. Posledný je 3,5 mm audio jack AUX1 na prehrávanie hudby z telefónu priamo cez kábel.

Samsung Party Audio Box MX-T70

Na vrchu zadnej strany sa nachádzajú dva USB (5V 2.1A a 5V 0,5A)  porty na prehrávanie hudby priamo z USB úložiska. Vedľa nich sú tri tlačidlá: BLUETOOTH PAIRING – bezdrôtové párovanie prehrávajúceho zariadenia, ADD STEREO – pridanie druhého reproduktora a GROUP PLAY na prehrávanie viacerých reproduktorov zároveň.

Napájanie je priamo do elektrickej siete cez konektor umiestnený zospodu. Pri zapájaní je vhodné nahnúť reproduktor, pretože rúčka čiastočne prekrýva konektor.

Samsung Party Audio Box MX-T70

Na vrchu je displej, ktorý ukazuje režim hudby, bass funkciu, hlasitosť, ale aj názov piesne či rádia. Plocha displeja okrem iného slúži aj ako stojan na telefón. Pri displeji je umiestnených sedem tlačidiel v kruhu odolných voči vode.

Príslušenstvo

ovládač Samsung Party Audio Box MX-T70
V krabici okrem reproduktora nájdeme aj manuál a ovládač. Ovládač má okrem funkcie on/off na starosti aj osvetlenie, výber vstupu, párovanie Bluetooth, DJ efekty, ovládanie hlasitosti, výber pesničky, mute a bass tlačidlo. Ovládač je napájaný dvoma kusmi AAA batérií.

Samsung Party Audio Box MX-T70

Zozadu reproduktora sú umiestnené rukoväte. Jedna je na samom spodku a druhá je pri výduchoch chladenia zhora. Reproduktor váži 26,5 kilogramov, s čím treba rátať pri prenášaní. Jeho rozmery sú obdivuhodné: 463 × 884 × 455 milimetrov.

Cena reproduktora Samsung Party Audio Box MX-T70 sa aktuálne pohybuje okolo 590 €. (28.6.2020)

techvia.sk

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here