Sennheiser CX SPORT In-Ear Wireless

Spoločnosť Sennheiser zabalila do pútavého dizajnu Sennheiser CX SPORT In-Ear Wireless skvelý zvuk a skvelé potláčanie okolitého hluku. Pri teste som nepočul ani najväčší zvuk z okolitého prostredia, za čo som neskutočne vďačný, keďže si vždy rád vypočujem čistotu zvuku a hudby bez vedľajších nežiaducich zvukov motorov a podobne.

Sennheiser CX SPORT In-Ear Wireless

Slúchadlá skvele zvládajú výšky a hĺbky. Náročnejšie basy zvládajú horšie ale priemernému užívateľovi to vadiť určite nebude. Všetci hráči, ale nielen oni, určite uvítajú integrovaný mikrofón.  Pri porovnaní s ostatnými slúchadlami sú odlíšené technológiou, ktorá eliminuje nutnosť kábla čo už ale v dnešnej dobe nieje žiadna novinka. Z pohľadu dizajnu ma zaujala pútavá čierna farba s kontrastnou krikľavo-zelenou farbou a nepochybným strieborným štítkom so značkou Sennheiser nachádzajúcim sa na vonkajšej strane slúchadla.

Milo ma prekvapil aj obsah celého balíčka týchto slúchadiel. Nachádza sa tu napájací USB kábel, súprava náhradných ušných špuntov (XS/S/M/L), súprava náhradných nadstavcov na udržanie sa slúchadiel v uchu (S/M/L), káblová spona, vrecko na skladovanie. Sú založené na funkcii Bluetooth.

K slúchadlám je možnosť stiahnutia si aplikácie CapTune (podporuje iPhone aj Android). Aplikácie slúži na ako ovládanie slúchadiel tak aj možnosti prehrávania hudby cez túto aplikáciu, ja osobne som ju veľmi nevyužíval. Na prevej strane slúchadiel nájdeme ovládaciu ,,stanicu,, s tlačidlami ako sú zvýšenie a zníženie hlasitosti a jedným univerzálnym tlačidlom ktoré slúži ako pause/play, ON/OFF, prijímanie hovorov ako aj preskočenie skladby. Na bočnej strane sa nachádza port pre USB napájanie a na zadnej strane už spomínaný výkonný mikrofón. Výrobca udáva výdrž až 6 hodín lenže mne vydržali hrať až 6 hodín neustáleho prehrávania pri 75% hlasitosti. Ako športovec odporúčam tieto slúchadlá všetkým športovcom aj nešportovcom, skvelo držia v uchu, počas behu nevypadávajú a navyše sú veľmi pohodlné. Podľa mňa sú to jedny z najlepších športových a bezdrôtových slúchadiel.

Ondrej Dubnička

Poznámka redakcie techvia.sk

Všetky užívateľské recenzie sú publikované v pôvodnom znení bez akejkoľvek úpravy.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here