CREATIVE STAGE 360

Spoločnosť CREATIVE nám do redakcie techvia.sk poskytla set soundbaru so subwooferom s názvom Creative Stage 360, ktorý sme mali možnosť podrobiť redakčnému testu.

CREATIVE STAGE 360

Dizajn

Set pozostáva zo soundbaru – zvukového panela a subwoofera. Určené sú na pripojenie k televízoru, ale môžete ich využiť aj k svojmu stolovému počítaču. K dispozícii je niekoľko možností pripojenia k zariadeniu, konkrétne HDMI ARC, HDMI 2.0, optickým káblom alebo Bluetooth 5.0, takže si ho môžete pripojiť aj k svojmu telefónu na počúvanie hudby či pozeranie filmov.

CREATIVE STAGE 360

Na hornej strane nájdeme ovládacie prvky, ktoré v prípade nevyhnutnosti môžeme použiť namiesto diaľkového ovládača. Nachádza sa tam tlačidlo zapnutia, ovládania hlasitosti alebo zmeny nastavení.

soundbar CREATIVE STAGE 360

Na prednej časti zvukového panela je umiestnený aj malý displej, ktorý vám ukáže mód aktuálneho pripojenia. Displej je skutočne minimalistický a jednoduchý.

soundbar CREATIVE STAGE 360

V balení sa nachádza aj spomínaný diaľkový ovládač s jednoduchým a prehľadným usporiadaním, vďaka ktorému sa s ním ľahko pracuje.

CREATIVE STAGE 360

Audio

Reproduktory podporujú zvukovú technológiu Dolby Atmos, ktorú už v dnešnej dobe podporuje aj veľa streamovacích služieb. So zariadením Creative Stage 360 tak budete mať z pozerania filmov či akéhokoľvek média, ktoré túto službu podporuje, omnoho väčší zážitok vďaka realistickým zvukovým zobrazeniam alebo intenzity zvuku podľa scény.

Netreba zabudnúť, že Dolby Atmos funguje len cez kábel HDMI ARC, pretože nie je podporovaný optickým káblom ani Bluetooth.

soundbar CREATIVE STAGE 360

Výkon soundbaru a subwooferu je 60 W, takže celkový výkon systému môže dosiahnuť 120 W. Basy sú priemerne dobré, výšky ťahá reproduktor pomerne kvalitne.

Záver

CREATIVE STAGE 360

Creative Stage 360 je cenovo dostupný, kompaktný soundbar so subwooferom, ktorý ponúka lepší zážitok zo sledovania filmov aj vďaka technológii Dolby Atmos. Dokáže tak poskytnúť dostatočne hlasný a čistý zvuk.

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here