HONOR Band 7

Rodina fitness náramkov sa rozrástla o nositeľné zariadenie od spoločnosti HONOR s typovým označením Band 7. Takže, ak je pre vás dôležité sledovanie telesnej či fyzickej aktivity nielen počas tréningu, ale i počas všedných dní, vyskúšali sme pre vás Band 7 v našej redakcii techvia.sk, aby sa vám ľahšie rozhodovalo, či je toto zariadenie pre vás to pravé.

HONOR Band 7

HONOR Band 7

Fitness náramok HONOR Band 7 je dostupný v troch farebných variáciách: smaragdovo zelenej, koralovo ružovej alebo meteoritovo čiernej.

športový smart náramok HONOR Band 7

HONOR Band 7 má rozmery 43 x 25,4 x 10,989 mm s hmotnosťou 29 gramov. Remienok je vhodný na veľkosť zápästia v rozmedzí 130 – 210 mm. Nabíjanie je zabezpečené pomocou nabíjacieho portu, ktorý je k náramku pridržiavaný pomocou magnetu.

HONOR Band 7

Výdrž batérie môže dosiahnuť aj 14 dní. Pri intenzívnejšom používaní je výdrž na úrovni 10 dní. Celková výdrž závisí od spôsobu používania, teda koľko meracích alebo športových cyklov je uskutočnených a najmä od doby spusteného ciferníka. My v redakcii sme nabíjali fitness náramok cca každý 7. až 8. deň.

fitness náramok HONOR Band 7

Displej

HONOR Band 7 je vybavený 1,47“ AMOLED dotykovou obrazovkou s rozlíšením 194 x 368 Px. Displej chráni proti poškriabaniu 2,5D hlinito-kremičité zakrivené sklo.

fitness smart náramok HONOR Band 7

Zariadenie ponúka celodenné sledovanie kyslíka v krvi a monitorovanie srdcovej frekvencie. O zmenách vás Band 7 informuje pomocou upozornenia. K ďalším monitoringom patrí sledovanie priebehu spánku, stresu či menštruačného cyklu. V prípade, že náramok použijete pri cvičení, tak si počas neho môžete zaznamenávať priebeh v reálnom čase. Informácie o telesnej a fyzickej aktivite sa nachádzajú vo fitness náramku alebo v aplikácii HONOR Health.

Aplikácia HONOR Health

Na používanie Band 7 je nutné si do smartfónu nainštalovať aplikáciu HONOR Health. Po nainštalovaní a vytvorení si konta pripojíme nové zariadenie. HONOR Band 7 je k smartfónu pripojený pomocou technológie Bluetooth 5.0. To znamená, ak sa zariadenia vzájomne vzdialia od seba na viac ako 10 metrov, príde k odpojeniu. V tomto prípade sa nám na náramku prestanú zobrazovať informácie o prichádzajúcich hovoroch alebo notifikácie z aplikácií. Akonáhle sa táto vzdialenosť skráti, zariadenia sa automaticky spárujú a synchronizujú údaje.

Screenshot HONOR Band 7

Displej fitness náramku HONOR Band 7 je možné si meniť podľa účelu alebo len tak podľa nálady. Zmena vzhľadu obrazovky je veľmi jednoduchá, všetko vykonáte priamo na displeji fitness náramku.

HONOR Band 7

Prehľadný monitoring športu, krokov, spánku, frekvencie srdca alebo kyslíka v krvi sa nachádza v aplikácii. Zobrazenie v aplikácii je podrobné a farebne graficky upravené.

HONOR Band 7 je zariadenie, ktoré ponúka pri svojej cene prijateľné využitie. Určite oceníte celodenný monitoring kyslíka v krvi, srdcovú frekvenciu, stres či zaznamenávanie hodnoty počas spánku. Okrem toho pri športe si v reálnom čase viete pozrieť namerané hodnoty. Po skončení aktivity sa hodnoty zobrazujú v aplikácii HONOR Health. Fitness náramok je príjemný na dotyk a jeho nízka hmotnosť vám bude vyhovovať pri jednotlivých športoch. Vyznávači vodných športov tiež ocenia odolnosť voči vode na úrovni 5ATM. Tí, ktorí si zariadenie Band 7 spárujú s mobilným telefónom HONOR a používajú v smartfóne rozhranie Magic UI 6.0 a vyššie, majú k dispozícii funkciu „vzdialená spúšť“. Vďaka nej pomocou displeja na náramku je možné ovládať spúšť fotoaparátu v smartfóne.

fitness smart náramok HONOR Band 7

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here