CREATIVE MUVO GO

Spoločnosť Creative je na trhu dobre známa svojimi audio zariadeniami. Jedným z nich rozširujúci radu prenosných Bluetooth produktov je aj reproduktor MUVO Go.

CREATIVE MUVO GO

Dizajn reproduktoru

Creative MUVO Go je vzhľadom malé oválne zariadenie pripomínajúce fľašu. Jeho rozmery sú: dĺžka 204 mm, šírka 73 mm a výška 61 mm. Hmotnosť je 570 gramov. Celé telo pokrýva látka, ktorá je príjemná na dotyk. Po stranách na koncoch sa nachádza ochranný plast, chrániaci zariadenie pred poškodením pri nárazoch. Navrchu sa nachádzajú ovládacie tlačidlá hlasitosti s tlačidlom pozastavenia a spustenia prehrávania skladby. Zadná strana reproduktora ponúka tlačidlo zapnutia, tlačidlo párovania Bluetooth a konektor typu USB-C, pomocou ktorého MUVO Go nabíjame. Okrem týchto tlačidiel je k dispozícii aj otvor na prevlečenie šnúrky na zavesenie alebo prenos reproduktora.

Stereo Bluetooth reproduktor Creative MUVO Go

Stereo Bluetooth reproduktor Creative MUVO Go

Párovanie – Bluetooth 5.3

Párovanie reproduktora Creative MUVO Go s mobilným telefónom je veľmi jednoduché. Stačí zariadenie zapnúť a podržať stlačené tlačidlo so symbolom Bluetooth. O možnosti párovania vás upozorní hláška a LED dióda pri tlačidle. Následne v mobilnom telefóne povolíme spárovanie s novým zariadením. Ak všetko prebehne korektne, reproduktor je pripravený na používanie. Reproduktor na kvalitný prenos signálu s minimálnym oneskorením používa technológiu Bluetooth vo verzii 5.3.

Stereo Bluetooth reproduktor Creative MUVO Go

Stereo zvuk reprodukovaný MUVO Go je veľmi dobrý. Jeho nastavenie je príjemné na počúvanie rytmických skladieb, songov so zvýraznenými basmi alebo len hovorených textov v podcastoch. O kvalitný zvuk sa starajú dva neodymové meniče s celkovým výkonom 2 x 10 W RMS. Celkový maximálny výkon reproduktora je 40 W.

Stereo Bluetooth reproduktor Creative MUVO Go

Kapacita batérie postačí na niečo cez sedemnásť hodín prehrávania. Čas používania na jedno nabitie je závislý od intenzity používanej hlasitosti prehrávaných skladieb. Nabíjanie je veľmi jednoduché, stačí použiť kábel USB-C s nabíjačkou od smartfónu. Nabíjanie trvá približne štyri hodiny. O stave nabíjania nás informuje LED dióda. Nabíjací USB-C konektor nechráni žiadna krytka.

CREATIVE MUVO GO

Certifikát odolnosti IPX7

Reproduktor MUVO Go vzhľadom na svoju konštrukciu, hmotnosť a rozmery je predurčený na časté prenášanie. Zariadenie je odolné voči striekajúcej vode, ponoreniu do vody do hĺbky 1 m na dobu 30 minút. Reproduktor má certifikát odolnosti IPX7.

Bluetooth reproduktor Creative MUVO Go

Stereo Bluetooth reproduktor Creative MUVO Go si obľúbia tí, ktorí sa pri počúvaní obľúbených skladieb nechcú obmedzovať pri bazéne, turistike či iných športových aktivitách. Bluetooth 5.3 konektivita je rýchla a spoľahlivá. Zariadenie nedisponuje mikrofónom, slotom na micro SD kartu a ani 3,5mm audio jackom. Reproduktor Creative MUVO Go je možné zakúpiť v čiernej, zelenej alebo modrej farbe. V prípade, že máte k dispozícii dva reproduktory MUVO Go, je možné ich vzájomne spárovať a prehrávať obsah na oboch zariadeniach súčasne.

Bluetooth reproduktor Creative MUVO Go

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here