Lamax Trims1

Mnohí z nás si radi vychutnávajú hudbu cez slúchadlá,  a tak už nedáme na ne dopustiť. Každému však môže vyhovovať niečo iné a je dôležité, aby si vybral z množstva slúchadiel ponúkaných na trhu tie pravé. V redakcii techvia.sk sme vyskúšali a bližšie sa pozreli na Bluetooth slúchadlá Lamax model Trims1.

Lamax Trims1

Dizajn

Bezdrôtové slúchadlá Lamax Trims 1 sú štuplové slúchadlá. Hmotnosť jedného slúchadla je len 4 g. Slúchadlá na prenos a nabíjanie používajú prenosné puzdro, ktoré má oválny tvar s hmotnosťou 45 g, pričom sa ľahko zmestí do vrecka.

Lamax Trims1

Pripojenie slúchadiel

Slúchadlá na pripojenie k zariadeniu používajú technológiu Bluetooth vo verzii 5.0.. Párovanie je veľmi jednoduché a automatické, stačí mať na mobilnom telefóne spustený Bluetooth a vybrať slúchadlá. Telefón rozpozná slúchadlá a vyzve vás na párovanie. Po spárovaní môžete hneď slúchadlá používať.

Ovládanie skladieb, prebudenie Google asistenta či prijatie hovoru je možné poklepaním na driek slúchadiel. Výrobca nepridal týmto slúchadlám žiadnu aplikáciu a teda ich nie je možné zvlášť personalizovať.

Bluetooth slúchadlá Lamax Trims1

Nabíjanie & Výdrž na jedno nabitie

Bezdrôtové slúchadlá Lamax Trims1 disponujú 60 mAh batériou. Prenosné nabíjacie puzdro vo vnútri skrýva 400 mAh batériu. Slúchadlá na jedno nabitie dokážu prehrávať hudbu až 6 hodín. Samozrejme, tento údaj závisí aj od výšky hlasitosti reprodukovaného zvuku. Prenosné puzdro slúchadiel ponúka ďalších 18 hodín počúvania bez toho, aby ste puzdro nabíjali.

Slúchadlá sa začnú nabíjať ihneď po vložení do nabitého puzdra. Samotné prenosné puzdro sa nabíja pomocou konektora typu USB-C, ktorý je súčasťou balenia.

Bluetooth slúchadlá Lamax Trims1

Audio

Slúchadlá  Lamax Trims 1 sú vybavené reproduktormi, ktoré prehrávajú vcelku dobrý zvuk. Avšak z hľadiska fajnšmekrov sa nám počas testovania zdalo, že zvuku chýba vyváženie, nakoľko basy boli veľmi dobré, ale výšky ešte mali rezervu. Je predsa len cítiť absencia aplikácie s ekvalizérom. Hluk okolia je dobre filtrovaný vďaka  tvaru a možnosti výberu veľkosti štuplov.

Bluetooth slúchadlá Lamax Trims1

Záver

Bezdrôtové slúchadlá Lamax Trims1 sú pohodlné a zároveň elegantné.  Jednoducho sa ovládajú a ich spárovanie so zariadením je bezproblémové. Pri klasickom nosení, ako aj počas fyzickej aktivity slúchadlá dobre držia v ušiach a nevypadávajú. Pre mnohých užívateľov je určite dôležitá vcelku slušná výdrž batérie.

techvia.sk

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here