Bezdrôtová kamera Tapo C420S2 s 2K QHD

Inteligentný bezdrôtový systém 2 bezpečnostných kamier s maximálnym rozlíšením 2K QHD (2560 × 1440 px).

Hlavnou výhodou setu Tapo C420S2 je napájanie kamier z batérií a pripojenie cez Wi-Fi. Kameru tak môžete upevniť takmer kdekoľvek bez toho, aby ste museli riešiť rozvody elektrickej siete a dátové káble. Máte tak neobmedzené možnosti inštalácie. Zorný uhol kamery je 113 °.

Balenie obsahuje praktickú šablónu, s pomocou ktorej si presne vyznačíte kotviace body.

Tapo C420S2 Smart kit

Kameru napája samostatná nabíjacia a vymeniteľná batéria s protokolom nízkej spotreby energie, čo výrazne predlžuje dobu používania. Výrobca udáva výdrž batérie až 180 dní, pričom vychádza z laboratórneho testovania spoločnosti TP-Link. Výdrž je pri 10–20 spusteniach udalostí denne. Skutočná výdrž batérie sa môže líšiť podľa nastavenia a spôsobu používania zariadenia a faktorov okolitého prostredia. Počas 14 dní, ktorých sme kameru testovali, kapacita batérie klesla zo 100% na 92%. Kamera bola umiestnená v exteriéri pri teplotách pod 0℃. Informácie o stave batérie sa zobrazujú priamo v mobilnej aplikácii Tapo.

Odolnosť kamery proti vniknutiu vody a prachu – IP65 spolu s prevádzkovou teplotou v rozsahu od -20℃ do 45℃ umožňuje jej umiestnenie ako v exteriéri, tak aj interiéri.

Kameru je možné pripojiť spárovaním s mobilnou aplikáciou TP-Link Tapo cez WiFi (2,4GHz) iba v kombinácii s hubom Tapo H200. Ten je potrebný ako prvý pridať/spárovať s mobilnou aplikáciou a následne pridať/spárovať jednotlivé kamery.

hub Tapo H200

Inteligentný Hub Tapo H200 zaisťuje, aby pripojené kamery a zariadenia fungovali energeticky efektívne. Slúži aj ako úložisko vložením karty microSD s maximálnou kapacitou 256 GB. Hub je možné použiť ako budík, zvonček a umožňuje nastavenie inteligentných akcií.

Samotná aplikácia Tapo zasa ponúka živé zobrazenie, prehrávanie záznamov, ukladanie videoklipov, konfiguráciu hubu a kamier.

Bezdrôtová kamera Tapo C420S2 s 2K QHD

Bezdrôtová kamera Tapo C420S2 s 2K QHD:

Rozlíšenie 2K QHD má 1,7-krát viac pixelov ako rozlíšenie 1080 px.

Plnofarebné nočné videnie zobrazuje vysoko verné detaily a farebné snímky v noci pomocou snímača Starlight s využitím vstavaného svetla. Snímač vytvára vysoko kvalitné snímky v živých farbách aj za zlých svetelných podmienok. Integrované svetlo umožňuje zhotovovať plnofarebný záznam, a to až do vzdialenosti 15 metrov.

Tapo C420S2 Smart kit

Zhotovené ukážkové videá sú s použitím a bez použitia vstavaného svetla

Tapo C420S2 Smart kit

Múdra AI detekcia a oznámenie dokáže rozpoznať a detegovať osoby, domáce zvieratká a vozidlá. Svetelný a zvukový alarm sa spustí pri detekcii pohybu. Obojsmernú zvukovú komunikáciu podporuje integrovaný mikrofón a reproduktor.

Zaznamenané videá je možné ukladať na microSD kartu (až 256 GB) vloženú v hube alebo do neobmedzeného cloudového úložiska v rámci služby Tapo Care (od 2,50 € pri ročnej platbe). Vytváranie inteligentných akcií automatizácie je možné pomocou aplikácie Tapo.

Kľúčové parametre: nočné videnie, detekcia pohybu, detekcia zvuku, PIR senzor, zasielanie notifikácií, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor, obojsmerná zvuková komunikácia,  záznam zvuku, cloud platforma kompatibilná s Google Assistant a Amazon Alexa, aplikácia Tapo pre Android a iOS.

techvia.sk

ZDIEĽAŤ