HTC_U12_life
Testoval som mobilný telefón HTC U12.

Je to celkom výkonný stroj so zaujímavým dizajnom a všetkými možnými funkciami, ktoré môžete očakávať v tejto cenovej relácii.

Mobil má výkonný Qualcomm Snapdragon 636 8-jadrový procesor. Má ostrý rámčekový FHD+ (1080x2160px) displej. Má výkonnú batériu s kapacitou 3600mAh. Telefón je rýchly a spoľahlivý v akejkoľvek záťaži vďaka 4GB RAM operačnej pamäti. Mobil ponúka možnosť používať duálne nano SIM-ky.

Má zadný duálny fotoaparát, ktorý má 16 MP a 5MP. Fotoaparát dokáže pri dobrom svetle robiť docela obstojné fotografie. Fotoaparát využíva oba fotoaparáty k tomu, aby mohol rozmazať pozadie – bokeh efekt :

Na prednej časti telefónu sa nachádza fotoaparát s rozlíšením 13 MP. Pri zlom svetle fotoaparátu pomáha aj predný blesk.

Na telefóne sa nachádza USB-C port a samozrejme aj 3.5mm jack audio port. Skelet telefónu je z lesklého kovu, avšak kvôli dobrému gripu má pogumovanú zadnú časť. Vzadu sa nachádza aj dotyková časť na odomknutie telefónu otlačkom prsta.

Mobil je najmä určený pre tých, ktorí chcú solídny, pevný kus mobilu, čo nevyzerá ako hračka a určite pre tých, čo sa obzerajú po výkone.

Aplikácie na ňom idú hladko a plynule, bez nejakých sekov. Na mobil sa dá spoľahnúť v každej situácii, aj keď je už totálna tma a vy potrebujete urobiť video z backstage-u za každú cenu :

Jediné veľké mínus je, že fotoaparát má pri nedostatku svetla veľký šum a taktiež robí šum pri 4K režime v obyčajnom svetle .

Taktiež mikrofón pri hovore má čudnejší zvukový podtón, mal som dojem akoby nastala menšia „ozvena“.

HTC_U12_life

Samuel Stepek

Poznámka redakcie techvia.sk

Všetky užívateľské recenzie sú publikované v pôvodnom znení bez akejkoľvek úpravy.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here