Acer conceptD 7

Ultramoderný tenký notebook Acer ConceptD 7 má všetko na podporu vašej kreativity pri profesionálnom spracovaní grafických projektov. Tvorte v 2D aj 3D prostredí s využitím množstva výkonných technológií. Laptop Acer ConceptD 7 vyniká elegantným nadčasovým dizajnom v tenkom kovovom hliníkovom vyhotovení a úžasne tichou prevádzkou. Na pohodlné písanie a vytvorenie príjemného pracovného prostredia prispeje hrejivo oranžovo podsvietená klávesnica. Mali sme možnosť vyskúšať tento luxusný notebook a chceli by sme vám ukázať najlepšie vychytávky, ktoré Acer ConceptD 7 ponúka.

Displej s najvyššími parametrami

ACER ConceptD

Profesionálne presný, testovaný a kalibrovaný 15,6″ IPS displej notebooku Acer ConceptD 7 s rozlíšením 4K UHD a úzkymi rámčekmi má 81 % pomer obrazovky k telu a ponúka tak maximum priestoru pre grafický obsah. So 100 % farebným gamutom Adobe RGB a integrovanou korekciou farieb PANTONE Matching System bude verná farebná reprodukcia zaručená.

Najvýkonnejší hardvér notebooku Acer ConceptD 7

Acer ConceptD 7 je konštantne rýchly a výkonný bez ohľadu na zaťaženie. Umožňuje to špičkový hardvér inštalovaný v Acer ConceptD 7 – procesor Intel Core i7 9. generácie, grafická karta NVIDIA GeForce RTX 2060 a 16 GB pamäte DDR4. Grafika postavená na architektúre NVIDIA Turing ovláda sledovanie lúča v reálnom čase, podporuje umelú inteligenciu a programovateľné tieňovanie.

Úžasne tichá prevádzka a dokonalý zvuk

Osobitne navrhnuté chladenie notebooku Acer ConceptD 7 s 3D ventilátormi Aeroblade 4. generácie má hlučnosť pod 40 dB aj v prípade, že procesor beží na plný výkon. Mechanizmus redukcie šumu spolu s optimalizovaným systémom ladenia teploty vytvoria tiché pracovné prostredie a podporia vaše maximálne sústredenie na prácu. Výkonný notebook Acer ConceptD 7 je vybavený technológiou Waves MaxxAudio, ktorá dodá do slúchadiel 360° priestorový zvuk na dokonalý zážitok z hudby, filmov a hier. A funkcia MaxxBass zariadi realistické a neskreslené spracovanie nízkych frekvencií.

Komplexné a rýchle pripojenie s laptopom

Bohatá výbava portov ponúka na notebooku Acer ConceptD 7 široké možnosti pripojenia. Jedným z portov USB 3.2 môžete s Acer ConceptD 7 nabíjať periférne zariadenia aj pri vypnutí počítača. Port USB-C s rozhraním Thunderbolt 3 prenáša dáta rýchlosťou až 40 Gb/s, umožňuje nabíjanie, má podporu pre DisplayPort a možno k nemu pripojiť viac displejov s rozlíšením 4K. S radičom E3000 Ethernet Controller od spoločnosti získate na notebooku Acer ConceptD 7 všetky nástroje potrebné na nastavenie a optimalizáciu sieťového pripojenia.

Profil „Design and Gaming“ poskytuje optimálnu farebnú teplotu (6500 K) pri jase 140 cd / m2 a sRGB gama režime.
Presnosť displeja je testovaná s 24 bežne používanými farbami, ako je svetlá a tmavá ľudská pokožka, modrá obloha, zelená tráva, oranžová atď. Výsledky si môžete pozrieť pomocou profilu „Design and Gaming“.

Nižšie môžete porovnať skóre Acer ConceptD 7 (CN715-71) s predvolenými nastaveniami(vľavo) a s profilom „Herné a webové prevedenie“ (vpravo).

Záver redakčného testu

Notebook Acer ConceptD 7 je výhodou pre hráčov vďaka svojim výkonným komponentom. Vďaka vynikajúcim pozorovacím uhlom dokážu vidieť rovnakú kvalitu obrazu pod hocijakým uhlom displeja.

ACER ConceptD

Obľúbili si ho aj ženy pre jeho čisto biely kovový vzhľad, elegantný dizajn, podsvietenú klávesnicu, ľahkosť, ako aj sýtosť farieb pri pozeraní filmov či seriálov.

ACER ConceptD

Ak ste fanúšikom spracovávania grafických projektov alebo milovníkom počítačových hier, tento notebook je priamo pre vás stvorený.

Techvia.sk