Creative Pebble Plus

Creative Pebble Plus sú veľmi zaujímavé reproduktory, a to najmä kvôli svojmu pomeru cena/výkon. Kvalita zvuku je o dosť vyššia, ako by sa pri prvom pohľade na cenovku zdalo. Nielen cena, ale aj dizajn je nezvyčajný. Všetko vám bližšie opíšeme v tejto recenzii.

Dizajn

Reproduktory majú nezvyčajný dizajn. Väčšina reproduktorov je natočená smerom dopredu, niektoré  sú jemne nahnuté. Creative Pebble Plus sú v približne 45 stupňovom uhle. To vytvára príležitosť pre zaujímavý dizajn, a zároveň aj jemné zlepšenie kvality zvuku. Plus v mene produktu vyjadruje to, že dostanete aj subwoofer. To v tejto cenovej kategórii nie je až tak bežné. Ovládacie prvky sú umiestnené na hlavnom reproduktore. Môžete regulovať hlasitosť  alebo prepnúť do režimu High Gain pre silnejšie basy a priestorový zvuk. Celá zostava je malá, reproduktory majú na šírku iba 11 cm.

Konektivita

Zapojenie zostavy je jednoduché. Reproduktory sú prepojené dlhými káblami, nemal by byť problém s ich dosahom. Nepodporujú pripojenie cez Wi-Fi alebo Bluetooth. Je potrebné ich zapojiť klasicky pomocou káblov.

Výkon

Za cenu približne 35 Eur dostanete súpravu typu 2.1 s dobrým zvukovým výkonom. Reproduktory Creative Pebble Plus majú nízky šum a naozaj príjemný zvuk v tejto cenovej kategórii. Avšak majú bod, v ktorom už výrazne klesá kvalita. Pri vyššej hlasitosti očakávajte, že zvuk s kvalitou pôjde nižšie. Túto hranicu má však každý reproduktor s takouto cenovkou. Hudba sa samozrejme na reproduktoroch počúvať dá. Pokiaľ reproduktory nebudete dávať na príliš vysokú hlasitosť, kvalita zvuku je úplne postačujúca. Hráčov tieto reproduktory zrejme neoslovia, filmy alebo seriály si naopak na reproduktoroch užijete. Dialógy sú čisté a počúvajú sa príjemne.

Záver

Dizajnovo zaujímavé reproduktory Creative Pebble Plus s výbornou cenovkou nás potešili. Pokiaľ práve nemáte prostriedky na to, aby ste si zakúpili „premakanú“ zostavu, ale stále chcete o niečo lepšie reproduktory, Creative Pebble Plus budú presne pre vás. Reproduktory s kvalitou, ktorá by sa vyrovnala Creative Pebbles v tejto cene by ste momentálne na trhu hľadali ťažko. Verzia plus sa od tej normálnej líši v jednej veci. Subwoofer. V klasickej verzii ho nenájdete. A keďže plus verzia stojí iba o pár eur viac (približne 10), odporúčame aby ste zakúpili tú. Subwoofer výrazne zvýši kvalitu zvuku.

Techvia.sk

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here