V našej redakcii techvia.sk sme sa tentokrát zamerali na Smart Monitor M7 s uhlopriečkou 32″ (81,28 cm) a s rozlíšením 4K Ultra HD 3840 × 2160. Jas má 250 cd / m2, dobu odozvy 8 ms a pomer strán 16:9. Monitor, disponujúci parametrami televízora, je vhodný na pripojenie k telefónu či notebooku a využiť ho napríklad na konferenčné hovory. Dá sa pripojiť na WiFi alebo môžeme použiť anténu, vďaka ktorej sa monitor predstaví v úlohe televízora.

SAMSUNG Smart Monitor M7

Dizajn

Zadná strana zariadenia Smart Monitor M7 je navrhnutá v odtieňoch čiernej farby so zebrovitým vzorom. Vyrobená je z matného plastu, na ktorom sa nezanechávajú odtlačky. Svoje miesto na zadnej strane našiel slot na uchytenie monitora na stenu, tak ako aj konektory pre dva HDMI 2.0 káble a USB-C, ktorý je možné použiť rovnako ako HDMI na pripojenie k počítaču či mobilu. USB-C taktiež zvládne monitor aj napájať. Výbavu dopĺňa trojica klasických USB konektorov.

SAMSUNG Smart Monitor M7

Displej na prednej strane je olemovaný tenkým 7mm rámikom, zdola je však trochu širší ako ostatné strany rámika.

SAMSUNG Smart Monitor M7

Na podstavci sa nachádza praktická gumička, ktorá slúži na uchytenie káblov.

Obsah Balenia

SAMSUNG Smart Monitor M7

Spolu so zariadením Smart Monitor M7 sa v balení nachádza klasický diaľkový ovládač, tužkové batérie, napájací kábel, HDMI kábel, rozložený podstavec a skrutky, pomocou ktorých monitor zložíte. Súčasťou je návod na použitie a záručný list.

diaľkový ovládač

Záver

Samsung Smart Monitor M7 sa dá pripojiť k vášmu zariadeniu ako je napríklad telefón či notebook bez problémov. Skvelo sa dá využiť na rôzne konferenčné hovory, filmy a mnoho ďalších vecí. Bez toho, aby ste museli mať zapnuté vaše zariadenie, je možné si na ňom spustiť aplikácie ako sú napríklad Netflix, HBO, YouTube  a pod. Na monitore dokážete prepínať medzi aplikáciami či ovládať videá pomocou aplikácie Voice Assistant alebo SmartThings. Reproduktorom testovaného monitora podľa nás chýbali basy, na zvuku by bolo vhodné ešte popracovať.

SAMSUNG Smart Monitor M7

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here