Slúchadlá AKG N700NC

Nové bezdrôtové slúchadlá AKG N700NC prichádzajú v elegantnom dizajne. Vo svojej cenovej kategórii sú neprehliadnuteľné. Čo môžu ponúknuť za cenu približne 250 €?

Balenie – slúchadlá AKG N700NC

V balení nájdete klasickú výbavu, ktorú tvorí 3,5 mm kábel, adaptér do lietadla, micro USB kábel a obal. Obal je pevný a vaše slúchadlá dobre ochráni.

Dizajn slúchadiel AKG N700NC

Slúchadlá majú veľmi príjemný a prémiovo vyzerajúci dizajn. Telo je poskladané z kovových a plastových častí. Dizajnovo sú prispôsobené na pohodlné cestovanie. To znamená, že sú skladacie. Slúchadlá klasickým systémom zložíte a vložíte do obalu. Týmto spôsobom ich komfortne a bezpečne prenesiete hocikde a pritom vám nebudú zaberať veľa miesta. Ich konštrukcia je kvalitná a pevná. Nemusíte sa teda obávať, že v batožine sa vám polámu. Taktiež prežijú aj niekoľko pádov. Mušle slúchadiel sú z kvalitných materiálov. Vaše ucho v nich bez problémov vydrží dlho. Horný oblúk obopínajúci zhora hlavu je tiež veľmi príjemný na nosenie, a to aj na dlhých cestách.

Mušle slúchadiel obsahujú niekoľko ovládacích prvkov. Ľavá mušľa má na sebe klasické ovládanie zvuku. Na pravej si viete slúchadlá zapnúť, začať párovanie alebo spustiť takzvaný “Smart Ambient” režim. Pravá strana má aj micro USB port.

Slúchadlá AKG N700NC

Výkon

Kvalita zvuku je výborná. Ak ste náročný a potrebujete vysokú kvalitu zvuku, slúchadlá patria medzi najlepšie vo svojej cenovej kategórii. Šum pri týchto slúchadlách je minimálny. Basy sú hlboké a výrazné, výšky a stredy sú krásne vyvážené. Toto všetko dokopy vám poskytne excelentný, energický zvuk.

Slúchadlá sa môžu pochváliť aj silným potláčaním okolitého zvuku na vysokej úrovni.

Smart Ambient pri slúchadlách AKG N700NC

Slúchadlá AKG N700NC

Čo znamená už spomenutý režim  “Smart Ambient”?

Ak máte práve na hlave slúchadlá a potrebujete sa s niekým rýchlo porozprávať či si len vypočuť nejaký oznam, napríklad na vlakovej stanici, jednoduché aktivovanie tlačidla “Smart Ambient” vám umožní počuť všetko bez potreby zloženia slúchadiel z hlavy. Tento režim nájdete aj na iných slúchadlách, nejedná sa o novinku. Prítomnosť tejto funkcie určite poteší.

Batéria

Výdrž batérie je taktiež veľmi slušná. Slúchadlá vám v bezdrôtovom režime vydržia približne 20 hodín. Ak máte slúchadlá pripojené káblom, ktorý dostanete v balení, výdrž sa o pár hodín zvýši.

Nové AKG N700NC slúchadlá

Záver

Nové AKG N700NC slúchadlá predstavujú pre konkurenciu v tejto cenovej kategórii vážnu hrozbu. Ich zvuk je excelentný, či už pozeráte film alebo počúvate hudbu. Slúchadlá sú výbornou investíciou pre cestovateľov. Vďaka svojej výstelke sa na hlave nosia pohodlne celú cestu a svojou spratnosťou nezaberú veľa miesta vo vašej batožine. 20 hodinová výdrž je dobrá a pri plnom nabití slúchadlá môžete využívať bez problémov celý deň.

Techvia.sk